אאא

שוב זה קורה: הורים יצאו ל'סידורים' בעיר בני ברק, ושכחו את בתם הפעוטה ברכב הנעול, במשך כשעה וחצי. הפעם זה הסתיים בנס, בזכות ערנות ותושייה של עוברים ושבים.

כפי שדווח ב'כיכר השבת', פעוטה כבת שנה חולצה היום (שני) מרכב נעול ברחוב הגר"א בבני ברק, כשמצבה הרפואי מוגדר קל עד בינוני.
 
בתיעוד דרמטי מהזירה ניתן לצפות בהתקהלות סביב המכונית, ובעובר אורח השובר את החלון בידיו ואחר מוציא את הפעוטה כשהיא רטובה מזיעה ופניה אדומות.
 
שימי כהן, מחנות 'מעדני זהבה' הסמוכה, תיאר ל'כיכר השבת': "אישה עברה וראתה ילדה ברכב נעול, וקראה לי. אז הזעקתי בעל מלאכה שעבד בסמוך, ובתוך שניות אחדות הוא ניפץ בפטיש את השמשה של הרכב ואנשים הוציאו את התינוקת מתוכו".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

 
"מיד אחר כך היא הועברה לחובש איחוד הצלה אליעזר מרגלית שעובד במקום, והוא הזעיק את שאר הכוחות. הנס הוא", מסביר שימי, "שהרכב חנה בצל. אחרת - לא רוצה לחשוב מה היה קורה... זו נורת אזהרה לתחילת החופש הגדול, שצריך לנהוג בו במשנה זהירות".
(צילום: יהודה פרקוביץ)
(צילום: יהודה פרקוביץ)
הגדלה
 
לאחר האירוע נמסרה מדוברות המשטרה (מרחב דן) ההודעה הבאה: "במשטרת ישראל התקבל דיווח על תינוקת כבת שנה, שעל פי החשד נשכחה ברכב בבני ברק. התינוקת חולצה, ופונתה במצב קל לבית החולים תל השומר. נסיבות האירוע בבדיקה".
 
ל'כיכר השבת' נודע, כי כעת ההורים שוהים לצד מיטת בתם בבית החולים שיבא, אך בהמשך הם צפויים להיחקר במשטרה, בחשד לרשלנות.
 
צפו בתיעוד הדרמטי