אאא

במסגרת חקירת המשטרה בעקבות פרסום סרטון ההתעללות של העובד הערבי בעובד יהודי בסניף של 'שופרסל' בגוש עציון, זומנו שני מנהלים נוספים בסניף לחקירה.

העובד המתועד בסרטון, זומן לשימוע לפני פיטורים ובגרסה שמסר לאירוע טען: "זה לא היה בכוונה כמו שאתם אומרים ערבי ויהודי. אנחנו חברים, יש לנו חמש שנים בסניף. לא כמו שאתם אומרים שאני מרביץ לו – חס וחלילה".

העובד הוסיף: "חשבו שעשיתי את זה בכוונה אבל יש מצלמות בכל הסניף – למה שארביץ לו אם יש מצלמות בסניף? אני מתנצל על מה שקרה".

 כזכור, בסרטון, נראה העובד היהודי כשהוא קשור בנילון נצמד והעובד הערבי סוטר לו תוך שהוא משפיל אותו מכריח אותו לקחת על עצמו תפקיד נוסף במקום העבודה.

העובד החרדי נראה כשהוא ללא כיפתו עומד מושפל ומוכן לומר כל מה שיבקשו כדי שיניחו לו. במהלך הסרטון נשמע המצלם כשהוא ממלמל "דיי דיי מספיק" ובסיום הסרטון הוא מגיע כדי להסיר את הקשרים מידיו של העובד.

הסרטון שהופץ ברשת מעורר תגובות קשות מאד כנגד המקרה וחברת שופרסל. לא ידוע עדיין מיקום הסניף בו צולם הסרטון המחפיר.

ברשת פורסמה גם תגובת שופרסל לסרטון: "אנו דוחים בשאט נפש את ההתנהגות הנצפית בסרטון. אנו נפנה עוד הערב למשטרה בתלונה בנושא ונעשה כל שביכולתנו כדי שדברים שכאלו לא יישנו".

סרטון זה מופץ ברשתות החברתיות וניסיונותינו לאתר את בעל זכויות היוצרים לא צלחו. אם זהות הצלם ידועה לכם הודיעו לנו בדוא''ל [email protected] השימוש בסרטון נעשה בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים, התשס''ח-2007