אאא

שני ערבים עובדי סניף רשת 'שופרסל' בגוש עציון, שתועדו מתעללים בעובד החרדי בעל מוגבלויות, ותושב אפרת החשוד גם הוא במעשים, יובאו  הבוקר (שלישי) לדיון בבית המשפט בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם.

במשטרה ציינו מי השלושה נעצרו בחשד להתעללות בחסר ישע. שני חשודים תושבי בית לחם ומזרח ירושלים וחשוד נוסף תושב אפרת שנעצר אמש.

יצוין כי המעצר התרחש לאחר שהנער הגיע בתחילת השבוע לתחנת המשטרה בביתר עלית ויחד עם עו"ד איתמר בן גביר הם הגישו תלונה נגד התוקפים. כמו כן, שניים ממנהלי הסניף נחקרו גם הם בתחנת המשטרה.

בתגובה למעצר של השניים אומר עו"ד בן גביר כי "אי אפשר להסתפק בלעצור רק את המעגל הראשון, אלא צריך לטפל גם במעגל השני". לדבריו של בן גביר "כל מי שידע על המקרה ושתק, צריך להיעצר גם הוא".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

 כזכור, בסרטון, נראה העובד היהודי כשהוא קשור בנילון נצמד והעובד הערבי סוטר לו תוך שהוא משפיל אותו מכריח אותו לקחת על עצמו תפקיד נוסף במקום העבודה.

העובד החרדי נראה כשהוא ללא כיפתו עומד מושפל ומוכן לומר כל מה שיבקשו כדי שיניחו לו. במהלך הסרטון נשמע המצלם כשהוא ממלמל "דיי דיי מספיק" ובסיום הסרטון הוא מגיע כדי להסיר את הקשרים מידיו של העובד.

הסרטון שהופץ ברשת מעורר תגובות קשות מאד כנגד המקרה וחברת שופרסל. לא ידוע עדיין מיקום הסניף בו צולם הסרטון המחפיר.

ברשת פורסמה גם תגובת שופרסל לסרטון: "אנו דוחים בשאט נפש את ההתנהגות