אאא

שבוע וחצי לפני הבחירות לכנסת ה-22, השר גלעד ארדן, מבכירי מפלגת 'הליכוד', התארח באולפן 'ישי וריבנא בכיכר' והזהיר מפני שאננות שיכולה להוביל להפסד הימין בבחירות.

כותרות הראיון:

חשש משאננות: "יש חשש גדול משאננות ויש צורך להוציא את הציבור ולהביא את הציבור להצבעה חכמה. אנחנו לא נלחמים באיתמר בן גביר, נתניהו ושרי הליכוד עושים וויתורים מאוד גדולים לכולנו ולפייגלין. אבל אנחנו מבינים כמה חשוב שהליכוד ונתניהו ימשיכו להוביל את מדינת ישראל".

אביגדור ליברמן: "ליברמן סימן כמטרה להוריד את ראש הממשלה מהשלטון. 'ימינה' בוודאות עוברים את אחוז החסימה. הליכוד חייבת להיות המפלגה הגדולה ביותר".

שתיית המנדטים: "באופן טבעי מפלגת השלטון רוצה לקבל כמה שיותר קולות. ש"ס היא שותפה נאמנה והציבור החרדי בכלל מגלה אחריות ונאמנות. נעשה הכל כדי לשמור על השותפות הזו. אין מושג כזה מצביעי ש"ס, אני בא מבית דתי לאומי, אחי לומד בישיבה חרדית. המפלגה שדלי יכולה לייצג גם את הציבור החרדי הספרדי בישראל".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

חשש מבחירות שלישיות: "אם אף צד לא יהיה לו 61 נאלץ ללכת עוד הפעם לבחירות. מדובר בתרחיש גרוע, צריך לצאת בהמונינו להצביע, זה יהיה יום גורלי ומכריע".

הטענות לאלימות המשטרה: "המשטרה לא מושלמת. משטרה זה אחד התפקידים הכי קשים והכי מורכבים. גם שוטרים עושים טעויות. אלו אנשים שמנצילים חיים נלחמים בפושעים מסוכנים, ומסכלים הכי הרבה פיגועים בירושלים.

"לא מוכן שיישאר שוטר אלים במשטרה. השוטר האלים מבית שמש הורחק ויטופל על ידי מח"ש. יזמתי פרויקט להתקין על כל השוטרים מצלמות גוף שיתעדו את הפעילות  שלהם. אי אפשר להפיל הכל על המשטרה, ההפגנות של "הפלג" היו הפגנות אלימות".