אאא

ירי בנגמ"ש הימני: במפלגת ימינה חשפו היום מפה המציגה לטענתם את יו"ש לפי תכנית השלום של שניא ארה"ב, דונלד טראמפ המוכרת בכינוייה תכנית המאה.

נפתלי בנט צייץ: "הגיע הרגע לחשוף: זו "תכנית המאה" שתיפול עלינו מיד לאחר הבחירות. בשחור - פלסטין".

"בלבן - "איים" ישראלים בודדים בתוך אוקיינוס של פלסטין. מוקפים 360 מעלות בחמאס, תנזים, אש"ף".

לדברי בנט, משמעות המפה היא, "גיהנום לכל תושב אריאל, עפרה וקרית ארבע. סוף להתיישבות. רק ימינה טב תבלום את תכנית האיים בפלסטין".

בציוץ נוסף כתב בנט: "נתניהו, חשוף את המפה! למה ראש הממשלה מקפיד לומר שהוא יחיל ריבונות על היישובים ולא על שטחי סי שמסביב?".

המפה (מתוך הטוויטר של נפתלי בנט)
המפה (מתוך הטוויטר של נפתלי בנט)
הגדלה

"למה שמענו את הגזר שבתכנית, ולא את המקל? מדוע טראמפ הסכים לעכב את פרסום תכניתו למיד לאחר הבחירות מדוע ראש הממשלה מסתיר את מפת התכנית?".

ממפלגת הליכוד נמסר בתגובה כי "המפה שבנט סמוטריץ' ושקד מפרסמים - לא נכונה ולא מהווה חלק מתוכנית המאה של טראמפ. פייק ניוז מוחלט. לא ברור למה בנט סמוטריץ' ושקד מוכנים לפגוע ביחסים הרגישים עם ממשל טראמפ רק כדי לקושש כמה כותרות בתקשורת".

"תוכנית המאה" של טראמפ תגיע מיד לאחר הבחירות ואזרחי ישראל צריכים להחליט ביום שלישי את מי הם רוצים לשלוח למו"מ מול הנשיא טראמפ - את ידידו הקרוב ראש הממשלה נתניהו, ששמר על ארץ ישראל במשך 8 שנות אובמה והביא להישגים אדירים מול ממשל טראמפ, או את יאיר לפיד שרוצה לפנות 90 אלף מתיישבים ושאף אדם רציני בארה"ב בכלל לא מכיר".