אאא

שמחות בית השואבה, הערב

• שמחת בית השואבה המרכזית באשדוד בקרית אברמסקי עם תזמורתו המורחבת של ישראל סוסנה והזמרים קובי גרינבוים, יוסי ברגר ורפאל מלול.

• שמחת בית השואבה בחסידות מישקולץ בפתח תקוה, בראשות כ"ק האדמו"ר. עם הזמרים שולי רנד, ליפא שמעלצר, חיים ישראל ותזמורתם המורחבת בהרכב מלא.

• שמחת בית השואבה של קהילת "יד עזרה" באולמי בית ישראל בירושלים בהפקת ענק עם תזמורתו המורחבת של יהודה גלילי, עם הזמר שמוליק קליין ובליווי מקהלה וזמרים נוספים.

• ישיבת 'עטרת שלמה' במודיעין עילית, עם הקלידן איציק אייזנשטט ובעל המנגן ישראל קלצקין.

• ישיבת  הגר"ש פינקל בשכונת רמות בירושלים בליווי תזמורת מורחבת.

• ישיבת 'אבן האזל באלעד, עם הזמר והקלידן מוישי לוין.

• בית הכנסת 'חזון איש' ברחוב זולטי 5 שכונת רמת שלמה ירושלים, עם הזמר אלי מילר והקלידן חיים ריינר.

• בהיכל ביהמ''ד 'שומרי החומות' בשכונת רמת שלמה, עם הקלידן ברוך הומינר והזמר אברומי אייזנבאך.

• בבית הכנסת המרכזי מצפה רמות ברחוב יעקב אלעזר בירושלים, עם הזמר שמואל בלוך והקלידן נח שקולניק.

• ישיבת ההסדר בכפר המכבייה ברמת גן, עם עמי כהן ותזמורתו והזמר שלמה כהן.

• בביהמ"ד יוצאי חברון בבנין בית הכנסת הגדול בב"ב, עם הקלידן צבי לוקר והזמר מוישי ניילנדר.

• בית כנסת אוהל תמר בראשות הרב ליאור גלזר ברחוב אברבנאל 48 בני ברק, עם הקלידן ארז שמואלי.

• ישיבת 'אהל תורה' לצעירים ברמות ג' ירושלים, עם הקלידן יוחנן אורי והזמר אברהם משה ברדוגו.

• חניכי בני הישיבות בני תורה בשכונת רמת שלמה ירושלים, עם הקלידן ברי הירשמן והזמר דודי הרשקופ

• ישיבה לצעירים 'אור שמואל' בירושלים, עם הרשי הרטמן ותזמורתו, והזמר איציק שפריי.

• באולמי 'הינומה' בבאר שבע, עם תזמורת המנגנים, והזמרים נמואל הרוש ורפאל מלול.  

• ישיבת 'משכן שלמה' בירושלים, עם שלום ברנהולץ ותזמורתו.

• בבית הכנסת 'בית בגנו' ברחוב גוטליב 6 בני ברק, עם המלחין הרב הלל פלאי.

• בשכונת גבעת זאב ברח' התאנה 5 עם אמן הקלידים לייבלה ליפסקר והזמר קובי ברומר.

• בבמה המרכזית חב"ד רחובות ברחבת מגרש הספורט ברחוב הלחי פינת ירושלים, עם הקלידן משה אברהם בהשתתפות הזמר אבי אילסון.

• בביהמ"ד אלקבץ ברח' צהל 3 בצפת, עם הזמר והמעבד שלמה ברונר ותזמורתו המורחבת.

• ישיבת חברון לצעירים ברחוב הפסגה 5 בית וגן ירושלים, עם הזמר מוישי וייס והקלידן שרוליק דייטל.

• ישיבת 'נתיבות התורה' אלעד, עם הזמר והקלידן אברמי מארוקו.

• ישיבת חכמת שלמה ברחובות, עם הקלידן יאיר בודנר.

• ביהכנ"ס 'נצח ישראל' (וינטר) בשכונת נווה יעקב בירושלים, עם הזמר משה בל ותזמורתו המורחבת של אבי דויטש.

• בית הכנסת יוצאי ישיבת אורחות תורה ברחוב רבי עקיבא בבני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

• בית הכנסת דברי שיר ברחוב זכריה 4 ב''ב, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן שמחה שלזינגר.

• קהילת 'שומרי שבת' ברחוב רמב"ם 28 בבני ברק, עם הקלידן בני ורדי.

• בית הכנסת חניכי הישיבות חברון הדר גנים פתח תקווה, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

• ישיבת גרודנא באר יעקב, עם הקלידן אושי לנדסמן והזמר מוטי גולדמן.

• ישיבת 'משכן התורה' ברחוב הלפרין בבני ברק, עם הקלידן והזמר אברימי גולדשטיין.

• ישיבת 'בית דוד' ברחוב בן זכאי בני ברק, עם הזמר נחמן גולדברג בליווי הקלידן יענקי דרט.

• ישיבת 'משך חכמה' ברחוב חפץ חיים בבני ברק, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

• ישיבה לצעירים 'שערי חכמה' ברחוב יצחק נפחא בבני ברק, עם הקלידן יוסף הרמן.

• ישיבת 'נחלת שמואל' ברחוב הגר"א 4, נתניה, עם הרשי אייזנבך והקלידן חיים פולק.

• ישיבת 'כנסת יונה' בגבעת שאול ירושלים, עם הזמר חזקי טאלר והקלידן פסח באגד.

• ישיבת 'אוצר התורה' בירושלים, עם קובי וינר ותזמורתו יחד עם הזמר איציק כהן.

• ישיבת 'מלכות התורה' במודיעין עילית, עם מוטי לייכטר והקלידן רפי שטיין.

• ישיבת 'שערי תבונה' הקטנה בבני ברק,  עם הזמר שלמה גובי והקלידן הרשי סגל.

• בביהכ"נ המרכזי בשכונת חפציבה בבית שמש, עם הזמר יוסי לייפער והקלידן מוישי ברנדמרק.

• ישיבת 'דעת תורה' באשדוד ברחוב רבי יוחנן בן זכאי 7, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

• ישיבת 'תורת חיים' ברחוב אור שמח 17 (בבנין של ישיבת אור לישרים בקומה למטה) עם הזמר יוני וקנין והקלידן טוביה טייך.

• רחבת יד לבנים ברעננה עם הזמר ישי לפידות והרכב אורח - "צמד ילד".

•  שמחת בית השואבה במלון לאונרדו - ירושלים, עם להקת הילדים פרחי ירושלים בשעה 21:00.

 

בחצרות החסידים • כל האירועים

אוז'רוב: 

בחצר הקודש אוז'רוב תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית במוצאי יו"ט ראשון של חג הסוכות, בבית המדרש של החסידות ברח' חזון איש בבני ברק בשעה 21:30.

דז'יקוב ויז'ניץ:

בחצר הקודש דז'יקוב ויז'ניץ תתקיים מידי ערב 'טיש' ושמחת בית השואבה בשעה 20:30 בבית המדרש של החסידות בעיר בית שמש.

ביום שלישי בערב תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית כשהריקודים יתקיימו בהיכל בית המדרש.

דעעש:

האדמו"ר מדעעש יערוך את שולחנו במוצאי יו"ט ראשון בהיכל בית מדרשו ברח' רבי טרפון בבני ברק.

ויז'ניץ:

אלפי חסידי ויז'ניץ צפויים להשתתף מידי ערב בשעה 20:00 בשמחת בית השואבה אותה יערוך האדמו"ר בשיכון ויז'ניץ בבני ברק.

מרכז חסידי ויז'ניץ:

במרכז חסידי ויז'ניץ ברח' שלמה המלך בבני ברק תתקיים שמחת בית השואבה מידי ערב בשעה 21:30, בהשתתפות האדמו"ר והחסידים.

זוטשקא:

שמחת בית השואבה המרכזית תתקיים במוצאי יו"ט ראשון בבית המדרש של החסידות ברח' באר מים חיים בבני ברק בשעה 20:30.

נדבורנה-י"ם:

האדמו"ר מנדבורנה ירושלים יערוך את שמחת בית השואבה המרכזית במוצאי יו"ט ראשון ברחבת בית מדרשו ברח' עזרא בירושלים.

נדבורנה באניא:

שמחת בית השואבה המרכזית תתקיים בראשות האדמו"ר מנדבורנה באניא במוצאי יו"ט ראשון בבית המדרש של החסידות ברח' דוד בירושלים.

ספינקא גני גד:

בחצר הקודש ספינקא גני גד תתקיים שמחת בית השואבה ו'טיש' במוצאי יו"ט ראשון וביום חמישי בערב ברח' גני גד בבני ברק.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

תולדות אהרן:

בחצר חסידות תולדות אהרן תתקיים מידי ערב החל מהשעה 21:00 שמחת בית השואבה בליווי תזמורת החסידות ובהשתתפות אלפי חסידים ומבקרים.

תולדות אברהם יצחק:

המונים נוהרים מידי שנה לארועי שמחת בית השואבה בחצר חסידות תולדות אברהם יצחק.

השנה הארועים יתקיימו מידי ערב בשעה 21:30 בסוכה הגדולה של החסידות ברח' סלנט בהשתתפות המקהלה המורחבת ותזמורת החסידות.

גאב"ד בד"ץ העדה החרדית:

גאב"ד העדה החרדית הגאון רבי יצחק טוביה וייס יערוך שמחת בית השואבה מרכזית במוצאי יו"ט ראשון בבית המדרש גאלאנטא בשכונת מאה שערים בשעה 21:30.