אאא

יום רביעי, ב' דחול המועד סוכות:

• להקת הילדים 'פרחי ירושלים' תופיע בכיכר ציון - ירושלים, פעמיים,מופע ראשון: 11:00, מופע שני: 13:00.

• ביישוב היהודי בחברון, שמחת חג בשעה 13:30 בצהריים עם גדולי הזמרים, ליפא שמלצר, חיים ישראל, אהרן רזאל, יונתן שינפלד, הקינדרלאך, בליווי תזמורתו של דביר כהן.

• במתנ''ס רמות בירושלים למשפחות לילדים בעלי צרכים מיוחדים של ארגון בלב אחד עם הזמרים בערי וובר שמחה ליינר ולהקת פומפדיתא בליווי תזמורת פייער בשעה 2 בצהרים.

• בישיבת אור אלחנן יערך מעמד הכנסת ספר תורה וחנוכת ארון הקודש וכותל המזרח. התהלוכה תצא מרחוב זכרון יעקב 5 ירושלים מביתו של רה"י הרב צבי אליעזר וינפלד לעבר הישיבה. ב-22:00 שמחת בית השואבה בבית מדרש עם אבי אבידני ושרולי קלצקין.

• ברחבת מועצת קרית יערים טלז סטון, עם בערי וובר בליווי תזמורת מורחבת.

• ברחבת עיריית רמלה גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד מארח את משה לוק בליווי תזמורתו המורחבת של יהודה גלילי.

• בבנייני האומה בירושלים בשעה 14:00 בצהריים, עם תזמורת המנגנים, והזמרים שלומי גרטנר ארי היל ויונתן רזאל.

• בלוד ברחבת המתנ"ס החרדי ספיר, עם חיים ישראל והזמר מאיר גרין.

• ישיבת רש"י בירושלים, עם תזמורתו של שמשון דניאל.

• באירוע המרכזי ברמת השרון, עם אבישי אשל ותזמורתו ולאחר מכן הזמר שלמה כהן עם תזמורתו של עמי כהן.

• ישיבת 'תורת חיים' ברוממה ירושלים, עם יואלי דיקמן וזאנוויל וינברגר.

• ישיבת 'קול תורה' בבית וגן ירושלים, עם הזמר ושלמה ברונר ותזמורתו המורחבת.

• בישיבת הגר"מ שטרנבוך בבית שמש, עם  הקלידן צביקי מילר והזמר שמוליק גפנר.

• ישיבת 'באר התורה' (גיל) בבית שמש, עם גלעד פוטולסקי ותזמורתו של מוישי וינדיש.

• ישיבת 'בית מדרש עליון' בבני ברק, עם הקלידן לייזר הופמן ומקהלת נרננה.

• בבית חב"ד 770 בשכונת רמת שלמה בירושלים, עם הקלידן לייבלה ליפסקר.

• איגוד בני הישיבות בקרית אתא באולמי אוהל יצחק, עם הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של רפי שטיין.

• ישיבה לצעירים תפרח עם הזמר קובי וינר ותזמורתו.

• ישיבת 'תורת חסד' באלעד, עם הקלידן והזמר מוטי הרמן.

• ישיבת 'ברכת דוד' ברחוב בר יוחאי 6 בבני ברק, עם הזמר יחיאל ליכטיגר והקלידן שמוליק וולדר.

• ישיבת אור אפרים, בבית ראש הישיבה ברחוב יחזקאל הנביא 8 בית שמש. עם הזמר אביגדור רוט והקלידן ברוך קמינצקי.

• בני הישיבות 'דרכי שמואל' ברחוב החיד"א בית וגן בליווי תזמורת.

• ישיבת רכסים באולם 'ויאמר יצחק' בירושלים, עם מוטי לייכטר הרשי הרטמן ונגן הקלרינט שמואל ניימן.

• בית הכנסת המרכזי 'אבי עזרי' במרכז פתח תקווה בשילוב מעמד הקבלת פני רבו לגאב"ד הגרב"צ הכהן קוק, עם נפתלי קמפה ואלי קליין בהיכל בית הכנסת חניכי הישיבות רחוב מוסטבוי.

• בית הכנסת שערי תבונה רמות א' ירושלים, עם הזמר יוסי לייפער בליווי תזמורת אורות בניצוחו של שייע ברים.

• בכולל וישיבת "עטרת צבי" במעלות דפנה בירושלים, עם הקלידן יאיר בודנר והזמר אברימי מושקוביץ.

• בית הכנסת 'החורבה' ברובע היהודי בירושלים, עם הזמר שלמה גובי והקלידן הרשי סגל.

• ברחבת בית המדרש 'שאגת אריה' ברח' המשורר אצ'ג 22 רמות 06 ירושלים, עם הזמר מאיר לוי והקלידן עמנואל סטיוי. לצד מופע של הקוסם שימי אילוזיני.

• בבמה המרכזית מוסדות 'פרי תואר' ברחוב בן זכאי 34 באלעד, עם אמן הקלידים משה אברהם מושמוש בהשתתפות הזמר יצחק ריס בליווי תזמורת נרחבת ובליווי מקהלת 'נרננה'.

• באמפי-תיאטרון בית שמש, עם בני פרידמן, מאיר גרין, וחנן בן ארי.

• ישיבת 'עטרת שלמה' באלעד, עם הקלידן והזמר צביקי לוקר.

• ישיבת ראדין בנתניה, עם זמר אלי קליין בליווי תזמורתו של שאול כהן.

י• שיבת 'אשרינו' ברחוב בר יוחאי בבני ברק, עם הזמר יחיאל ליכטיגר בליווי תזמורת.

• ישיבת 'חשק שלמה' בבני ברק עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

• ישיבת 'מאור התלמוד' ברחובות, עם הקלידן רפי שטיין והזמר שרוליק קלצקין.

• ישיבת 'חכמה ודעת' רחובות, עם בעל המנגן דוד בארי ותזמורתו.

• בני הישיבות 'אש תמיד' ברח' אידלזון 34 רמות ג' עם הזמר והקלידן ישראל שטרן.

• בית הכנסת המרכזי ברמה ג' בבית שמש ברח' יונה בן אמיתי 4, עם הקלידן שרוליק דייטל ביחד עם הזמר הרשי אייזנבך ומקהלת 'נגינה'.

• ביהמ"ד אונגוואר ברחוב זיכרון שמואל 2 במודיעין עלית, עם הקלידן והזמר אברמי גולדשטיין.

בית הכנסת חניכי הישיבות שוק פרדס כץ ברשות הרב וינפלד בבני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.

• בכולל הלפרין ברחוב מהרש"ל פינת סמטת האר"י בבני ברק, עם הקלידן והזמר אברימי גולדשטיין.

• קהילת 'מנחת יהודה' בהיכל ישיבת עטרת יוסף ברחוב חגי בבני ברק בראשות הגר"ש גלאי, עם הקלידן אשר קורצוג.

• בקהילת חב"ד בכיכר המצבה בבת ים, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

• הקבלת פני רבו בסוכת רבה של נתניה הגר"ק בר, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

• ישיבת 'שמחת התורה' ברחוב מיכאל 20 חיפה, עם הזמר והקלידן איציק ביטרן.

• ישיבת 'תפארת הלוי' בירושלים, עם הקלידן והזמר משה לוין.

• הקבלת פני רבו אצל רבה של ירושלים הגרש"מ עמאר, עם הזמר שלמה כהן.

• בארגון רפואה וישועה בירושלים, מקהלת נרננה ושמוליק לוטרמן וזמרים נבחרים, בשעה 14:00 בצהריים.

• ישיבת 'איתרי', בהשתתפות הזמרים אבי מילר ואלי הרצליך ובליווי תזמורתו של בני לאופר

לרשימת האירועים של החג כולו כנסו כאן

בחצרות הקודש

אונגוואר:

בחצר הקודש אונגוואר תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית ביום רביעי, ב' דחול המועד בבית המדרש של החסידות בשכונת רמות בירושלים.

בעלזא:

בחצר הקודש בעלזא יערוך האדמו"ר את שולחנו מידי ערב בשעה 21:00 בהשתתפות אלפי החסידים בסוכת החסידות בקריית בעלזא בירושלים.

הערב, ב' דחול המועד תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית בליווי עשרות נגנים, כאשר לאחר מכן יערוך האדמו"ר 'פרנסה טיש', בו נהוג בחסידות שהרבי מחלק לציבור החסידים לחם שחור כסגולה לפרנסה.

דושינסקיא:

בחצר הקודש דושינסקיא תתקיים שמחת בית השואבה מידי ערב בסוכת החסידות ברח' שמואל הנביא בירושלים.

דז'יקוב ויז'ניץ:

בחצר הקודש דז'יקוב ויז'ניץ תתקיים מידי ערב 'טיש' ושמחת בית השואבה בשעה 20:30 בבית המדרש של החסידות בעיר בית שמש

ויז'ניץ:

אלפי חסידי ויז'ניץ צפויים להשתתף מידי ערב בשעה 20:00 בשמחת בית השואבה אותה יערוך האדמו"ר בשיכון ויז'ניץ בבני ברק.

מרכז חסידי ויז'ניץ:

במרכז חסידי ויז'ניץ ברח' שלמה המלך בבני ברק תתקיים שמחת בית השואבה מידי ערב בשעה 21:30, בהשתתפות האדמו"ר והחסידים.

הערב ב' דחול המועד תתקיים השמחה המרכזית בהשתתפות בעלי המנגנים של החסידות.

ויז'ניץ ירושלים:

האדמו"ר מויז'ניץ ירושלים השוהה בארה"ק יערוך שמחת בית השואבה מידי ערב, וביום רביעי, ב' דחול המועד תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית.

זוועהיל:

האדמו"ר מזוועהיל יערוך את שולחנו ואת שמחת בית השואבה המרכזית ביום רביעי בערב, ב' דחול המועד בסוכת החסידות ברח' שמואל הנביא 26 בירושלים.

זוטשקא אמסנא:

האדמו"ר מזוטשקא אמסנא יערוך שמחת בית השואבה מרכזית בשילוב עם הכנסת ספר תורה חדש לבית מדרשו, ביום רביעי בערב, ב' דחול המועד. התהלוכה תצא מביתו של האדמו"ר ברח' חבקוק בבני ברק.

לוצק:

שמחת בית השואבה המרכזית תתקיים ביום רביעי בערב, ב' דחול המועד בבית המדרש של החסידות ברח' שמואל הנביא בירושלים בשעה 19:30, בהשתתפות האדמו"ר.

מאקאווא:

בחצר חסידות מאקאווא יערוך האדמו"ר את שולחנו מידי יום בשעה 16:30, וביום רביעי בערב ב' דחול המועד תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית בבית המדרש בקרית אתא.

מכנובקא בעלזא:

האדמו"ר ממכנובקא בעלזא יערוך את שולחנו מידי ערב בסוכת החסידות ברח' האדמו"ר מגור בבני ברק, וביום רביעי, ב' דחול המועד יתקיים טיש נוסף ומרכזי.

נדבורנה:

האדמו"ר מנדבורנה יערוך הערב שמחת בית השואבה מרכזית  לבחורי החסידות בבית מדרשו בקרית נדבורנה בבני ברק.

סלונים:

האדמו"ר מסלונים יגיע הערב לבית המדרש של החסידות בבני ברק, שם יערוך שמחת בית השואבה בהשתתפות קהל חסידיו בעיר.

סערט ויז'ניץ:

בחצר הקודש סערט ויז'ניץ בחיפה תתקיים מידי ערב שמחת בית השואבה בליווי תזמורת החסידות ובהשתתפות האדמו"ר בשעה 21:30.

סלאנים:

מידי ערב תתקיים שמחת בית השואבה ברחבת בית המדרש ברח' דורש טוב בירושלים.

סאסוב:

האדמו"ר מסאסוב יערוך את שולחנו מידי ערב בשעה 20:30 בסוכת החסידות בבית המדרש בשכונת גני תקווה

ערלוי:

האדמו"ר מערלוי יערוך שמחת בית השואבה בבית מדרשו בשכונת קטמון בירושלים ביום רביעי, ב' דחול המועד בהשתתפות כלל חסידי ואוהדי ערלוי.

פינסק קרלין:

בחצר הקודש פינסק קרלין תתקיים מידי ערב שמחת בית השואבה בשילוב טיש אותו יערוך האדמו"ר בסוכת החסידות בבית המדרש פינסק קרלין בשכונת בית ישראל בירושלים.

צאנז:

האדמו"ר מצאנז יערוך את שולחנו מידי ערב בשעה 21:00 בסוכת בית המדרש המרכזי בעיר נתניה בהשתתפות חסידיו.

קוזמיר:

האדמו"ר מקוזמיר יערוך את שולחנו ביום רביעי ב' דחול המועד בשעה 20:30 בבית מדרשו ברח' רש"י בבני ברק.

קרלין סטולין:

כמידי שנה ינהרו אלפים רבים לארועי שמחת בית השואבה בחצר חסידות קרלין סטולין ברח' אבינועם ילין בירושלים, החל מהשעה 20:00, בהשתתפות האדמו"ר ותזמורת החסידות המורחבת.

קרעטשניף:

בחצר הקודש קרעטשניף ברחובות האדמו"ר יערוך את שולחנו מידי ערב לרגל האושפיזין היומי בהשתתפות חסידיו.

רחמסטריווקא:

האדמו"ר מרחמסטריווקא יערוך טיש ושמחת בית השואבה מידי ערב בסוכת החסידות ברח' גבעת משה בירושלים בהשתתפות חסידיו.

תולדות אהרן:

בחצר חסידות תולדות אהרן תתקיים מידי ערב החל מהשעה 21:00 שמחת בית השואבה בליווי תזמורת החסידות ובהשתתפות אלפי חסידים ומבקרים.

תולדות אברהם יצחק:

המונים נוהרים מידי שנה לארועי שמחת בית השואבה בחצר חסידות תולדות אברהם יצחק.

השנה האירועים יתקיימו מידי ערב בשעה 21:30 בסוכה הגדולה של החסידות ברח' סלנט בהשתתפות המקהלה המורחבת ותזמורת החסידות.