אאא

סניף כיכר השבת הוא סניף הדגל הוותיק של בנק הפועלים בציבור החרדי. על אלפי לקוחות הסניף נמנים מוסדות תורניים, ארגונים, עמותות, עסקים ומסחר ולקוחות פרטיים הנהנים משירות יעיל וליווי מקצועי. הסניף מצוייד במיטב הציוד הדיגיטאלי המתקדם. צויין, כי הרוב הגדול של לקוחות הסניף  פעילים מאוד במכשור הדיגיטאלי. על הצוות האיכותי והמקצועי של עובדי הסניף נמנים שומרי מצוות רבים, בעלי נסיון במגוון תחומי הבנקאות, המכירים היטב את צרכי הציבור החרדי - דבר המסייע מאוד בשרות ובקשר עם הלקוחות. מנהל הסניף שי חמני סקר את פעילות הסניף במגוון הנושאים הבנקאיים.

הרב נפתלי פרוש העומד בראש ארגון הנוער "פרחי הדגל", שהשתתף אף הוא במפגש, שיבח את השרות הניתן בסניף והודה על מעורבותו ופעילותו של בנק הפועלים למען הקהילה.

בדברי הסיכום ציין יו"ר הדירקטוריון כי המפגש עם צוות הסניף ועם הלקוחות היווה הזדמנות להכיר מקרוב את הציבור החרדי. "שמחתי להיווכח כי אנו מצליחים להעניק שירות מותאם הנותן מענה למאפיינים היחודיים של האוכלוסיה החרדית ולשמוע מהלקוחות על שביעות רצונם", הטעים יו"ר הדירקטוריון.

בסיור השתתפו, מנהל אזור ירושלים חיים כהן והצוות הבכיר של מינהלת אזור ירושלים, ר' אלי רבינוביץ מנהל פעילות מגזר חרדי, מנהל הסניף שי חמני, סגן מנהל הסניף ומנהלי המחלקות.