אאא

לאחר כניסת הפסקת האש לתוקף ערך היום (חמישי) ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים סיור ביטחוני במרכז ניהול יירוטים ובסוללת כיפת ברזל והצהיר כי "מטרות המבצע הושגו במלואן".

ראש הממשלה קיבל סקירה על פעילות מערך ההגנה האווירית בימים האחרונים ממפקד מערך ההגנ"א תא"ל רן כוכב, ושוחח עם לוחמים וטכנאים ממערך ההגנה האווירית בסוללת כיפת ברזל.

(צילום: עמוס בן גרשום / לע''מ)
(צילום: עמוס בן גרשום / לע"מ)

"אני רוצה לברך את הלוחמים והלוחמות ואת המפקדים והמפקדות, על ההישג היוצא מן הכלל של מערכת ההגנה שלנו שפעלה היטב, יחד עם האזרחים שנשמעו להוראות פיקוד העורף. הצלחנו למנוע פגיעות כלשהן עד לרגע זה", אמר ראש הממשלה.

נתניהו הוסיף ואמר כי "אנחנו לקראת סיום המבצע, אני יכול קודם כל לשבח את צה"ל ואת השב"כ על הישג אדיר ולהודות לחבריי לקבינט על ההחלטה האחראית והנועזת לעשות את המבצע הזה.

(צילום: עמוס בן גרשום / לע''מ)
(צילום: עמוס בן גרשום / לע"מ)
הגדלה

"מטרות המבצע הושגו כבר עכשיו במלואן. מטרת המבצע הייתה לעשות סיכול ממוקד של מפקד הג'יהאד האסלאמי ברצועת עזה. הוא חוסל, ויחד איתו חוסלו עשרות מחבלים וגם עשרות מטרות תשתית חשובות של הג'יהאד האסלאמי".

ראש הממשלה ציין כי "האויבים שלנו קיבלו את המסר – אנחנו יכולים להגיע לכל אחד. אנחנו יכולים להגיע לכל אחד, אפילו במיטתו. אני מקווה שהלקח הזה נלמד. אני סומך על כוחותינו שנמשיך להשתפר ולעשות כל מה שדרוש כדי להבטיח את ביטחון ישראל. כל הכבוד לכם ותודה רבה לכם".