אאא

דבריו המסיתים של יו"ר 'ישראל ביתנו' ח"כ אביגדור ליברמן נגד הציבור החרדי ויו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני לא נותרו בחלל ריק.

ביום שישי פרסם ליברמן בעקבות תוצאות הפריימריז בליכוד פוסט מסית נגד המגזר החרדי. לדברי ליברמן: "שוב גפני יעמוד בראש ועדת הכספים, כאחראי על חלוקת התקציבים ולאן הולך הכסף שלכם. אם לא תתעוררו, אתם ואנחנו נשלם את המחיר, והוא יהיה יקר מאוד".

לשכת ח"כ משה גפני הגיבה הערב (מוצ"ש), בחריפות להסתה: "ליברמן קובל על כך שח"כ גפני הינו יו"ר ועדת הכספים בשעה שהכל יודעים שהוא פועל לטובת כולם".

בהודעה אנשי גפני, האשימו את ליברמן בצביעות, זאת בשל השתתפות נציג 'ישראל ביתנו' ח"כ עודד פורר בכל הישיבות והדיונים הנוגעים לועדת הכספים: "בהתייעצויות הפנימיות בלשכתו של ח"כ גפני משתתף כל העת גם נציג ישראל ביתנו יחד עם חברים מהמפלגות האחרות - אילולי הפעילות של ועדת הכספים בראשותו של ח"כ גפני כולם היו סובלים מהשיתוק שגרם אביגדור ליברמן למדינת ישראל".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

עוד כתבו תוך שהם נוגעים בבטן הרכה של ליברמן: "רק פעילותו של ח"כ גפני הביאה לכך שגם ניצולי השואה, העולים מברית המועצות, תושבי עוטף עזה ועוד יקבלו את המגיע להם".

עוד האשימו את יו"ר ישראל ביתנו, כי "ח"כ גפני מנע את הנזק שגרם להם אביגדור ליברמן גם בעובדה שבגללו ורק בגללו הולכים לבחירות בפעם השלישית, וגם בכך שהוא גרם שהמדינה תשותק בפעילות החיונית, בכלכלה ובחברה, במדיניות ובביטחון, בעוד שח"כ גפני וחבריו בועדת הכספים פועלים כל העת למזער את הנזקים שליברמן גרם, והוא עוד מעיז לדבר ולהסית?".

בסיום דבריהם כתבו אנשי גפני: "הכל בגלל שהוא שונא את ביבי ושונא את החרדים. המדינה פחות מעניינת אותו".