אאא

כוחות הצלה הוזעקו הבוקר (שלישי) לכביש הסמוך לכפר חב"ד, שם נפל נער חרדי, בן 15, שככל הנראה עלה לתלות דגל, הגג קרס והוא צנח אל תוך המחסן, הנער פונה במצב בינוני.

מאיר שלו ואלעד מנצור, חובשים ב'איחוד הצלה', סיפרו: "לדברי עוברי אורח הנער טיפס על הגג בכדי לתלות דגל והגג נשבר אז הוא צנח פנימה לתוך מחסן. הענקנו לו סיוע ראשוני ולאחר חילוץ ממושך של צוותי הכיבוי הוא פונה לבית החולים אסף הרופא בצריפין כשמצבו מוגדר בינוני".

כזכור, כפי שדווח ב'כיכר השבת', תושב חיפה, פועל בן 74, נפל אתמול מסולם, מגובה של כחמישה מטרים, תוך כדי עבודות שיפוצים באולם בחיפה. הוא פונה תוך כדי החייאה לבית החולים כשהוא סובל מחבלת ראש, אך שם נקבע מותו.

לירון פריינטה חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בפועל שנפל מסולם תוך כדי עבודות שיפוצים. ביצענו בו פעולות החייאה ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש".

פראמדיק על אופנוע מד"א ערן גולדשטיין וחובש בכיר על אופנוע מד"א יגאל גולדשטיין, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו גבר שוכב על הרצפה בסמוך לסולם, סיפרו לנו שהוא נפל מגובה של כ-5 מטרים. הוא היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, עם סימני חבלת ראש. התחלנו מייד להעניק לו טיפול רפואי ולבצע פעולות החייאה מתקדמות, ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קריטי".