אאא

אתם צופים בתכנית האקטואליה המרכזית מבית 'כיכר השבת' - "סוגרים שבוע" - המוגשת ביום חמישי מדי שבוע, על ידי ישי כהן.

אורחים באולפן

חיסולו של קאסם סולימאני: הפרשן לענייני ערבים של חדשות 13 צבי יחזקאלי בראיון מיוחד, נותן פרופיל של סולימאני, מסביר מדוע הוא היה האויב מספר 1 של ישראל, מדגיש את האומץ של הנשיא טראמפ ולמה ישראל לא הייתה מעזה לחסל אותו. וגם: החיים בטלוויזיה לצד היותו יהודי חרדי.

צבי יחזקאלי באולפן 'סוגרים שבוע'
צבי יחזקאלי באולפן 'סוגרים שבוע'
הגדלה

המשנה לראש המוסד, ח"כ רם בן ברק, שהכיר את סולימאני מעת שירותו ב'מוסד', בראיון על ההשלכות של החיסול והחששות בישראל מתגובת איראן וחיזבאללה. ובנושא אחר: הח"כ מ'כחול לבן' מתנצל בפני חסידי גור לאחר התבטאותו נגדם השבוע.

ח''כ רם בן ברק באולפן 'סוגרים שבוע'
ח"כ רם בן ברק באולפן 'סוגרים שבוע'
הגדלה

מנהל תחנת הרדיו 'איראן' ופרשן לענייני איראן, רני עמרני, מסביר מדוע היהודים החרידם באיראן הגיעו לנחם את בני משפחת סולימאני וכיצד החיסול יכול להשפיע על ההתקוממות בעם האיראני, והחיים היהודיים במדינה הסגורה.

רני עמרני באולפן 'סוגרים שבוע'
רני עמרני באולפן 'סוגרים שבוע'
הגדלה

סערת הראשון לציון ו'הגויים הרוסים': הפעילה החברתית ילנה פרלמן, עולה מברית המועצות לשעבר, תספר על האנטישמיות של העולים הגויים כלפי היהודים החרדים, ותסביר מדוע היא מסכימה עם כל מילה של הגאון רבי יצחק יוסף.

 ילנה פרלמן  באולפן 'סוגרים שבוע'
ילנה פרלמן באולפן 'סוגרים שבוע'
הגדלה

מזג האוויר הסוער והשיטפונות: רס"ר אריק אבולוף, מפקד היחידה לחילוצים מיוחדים, מפרט: כך תפעלו כשתראו אזרח שנסחף למים ומה עליכם לעשות במידה ונקלעתם בעצמכם לשיטפון. וגם: כך הכוחות נערכים לחילוץ משיטפונות.

אריק אבולוף באולפן 'סוגרים שבוע'
אריק אבולוף באולפן 'סוגרים שבוע'
הגדלה

החזאי פבל חיין, ראש תחום חיזוי נומרי בשירות המטאורולוגי, עם תחזית מדויקת לסוף השבוע, ועם הסבר כיצד נוצרים המשקעים שגורמים להצפות ברחבי הארץ.

פבל חיין באולפן 'סוגרים שב
פבל חיין באולפן 'סוגרים שב

סיום הש"ס המרכזי באצטדיון 'יד אליהו': מרדכי גולדמן, דובר ארגון 'דרשו', על מאות חתני 'קניין תורה', שייבחנו על כל הש"ס בעל פה.

מרדכי גולדמן באולפן 'סוגרים שבוע'
מרדכי גולדמן באולפן 'סוגרים שבוע'

'סוגרים שבוע עם ישי כהן', מדי יום חמישי בשעה 19:00 ב"כיכר השבת". מפיק: איציק אוחנה.