אאא

פעיל הימין, עו"ד איתמר בן גביר, המתמודד לכנסת מטעם מפלגת "עוצמה יהודית", עבר תהליך בדרך לשינוי תדמיתי וכעת גם שינה לוק ומציג סטייל שונה של חליפות וחולצות.

בעבר, היינו רגילים לראות את בן גביר צועק ומזיע בהפגנות. בשנים האחרונות, בן גביר החליף את ההפגנות בהופעות בבית המשפט. השופטים וצמרת הפרקליטות רוחשים לו כבוד, ומאזינים בקשב רב לדבריו. בן גביר שנטוע עמוק בימין, למד למסד את האידיאולוגיה ולהגיש אותה יותר נעימה.

הלוק הקודם של בן גביר (צילום: יונתן זינדל - פלאש 90)
הלוק הקודם של בן גביר (צילום: יונתן זינדל - פלאש 90)

אלא שבמערכת הבחירות הזו, השינוי קיבל תמריץ נוסף. בן גביר המיר לאחרונה את החליפה השחורה מבית המשפט בסדרת חליפות ססגוניות, ובדיון בוועדת הבחירות אמש (רביעי) נצפה בן גביר בחליפה כחולה עם חולצה בגוון תכלת תואמת ועניבה המשתלבת היטב עם צבעי הבלייזר והחולצה, כיאה לפולטיקיאי מוערך ומכובד.

הלוק החדש (צילום: יונתן זינדל - פלאש 90)
הלוק החדש (צילום: יונתן זינדל - פלאש 90)
הגדלה

בשיחה עם 'כיכר השבת' אומר עו"ד איתמר בן גביר: "ברוך השם אנחנו עובדים קשה כדי להיכנס לכנסת, ומשתמשים גם באמצעים תדמיתיים, שעד כה פחות התייחסנו אליהם ושמנו עליהם דגש.

"כיום יש לי סטייליסטית שבנוסף ללבוש אמרה לי להתאים גם את צבע הכיפה אבל זה היה כבר יותר מדי. אני מקווה שבעזרת השם עם ישראל יבין שכדי שהימין יהיה ימין, חייבים עוצמה יהודית בכנסת".