אאא

אין הרבה רגעים ביממה שמשתווים באיכותם לאותו אחד שבו אנו צונחים על המיטה בלילה, עייפים, אך מרוצים. במהלך היום ובעיקר בשעות אחר הצהריים המאוחרות, אנו חשים מותשים, אבל לא תמיד מצויים במקום שסביר להניח בו את הראש, אפילו לזמן קצר ולנוח. זה יכול לקרות במשרד, באוטובוס או בכל לוקיישן אחר שאינו הבית האהוב שלנו.

ובכן, גבירותיי ורבותיי, הבעיה נפתרה. הכירו את "אוסטריץ' פילואו" ובעברית: "כרית היען" - המצאה המאפשרת לכם לנמנם ממש, בכל מקום שלא תהיו בו ומזכירה בנראותה מעט את מסכות האב"כ שאנו מכירים. באתר החברה המשווקת היא מתוארת כ: "כרית דמוית פקעת המסייעת בחסימת האור. העיצוב המהפכני שלה מציע חווית נוחות מוחלטת ליד שולחן העבודה שלכם".

 
 
View this post on Instagram

A post shared by OSTRICHPILLOW® (@ostrichpillowofficial) on Dec 14, 2019 at 2:05am PST

הפתח הגדול שלה מאפשר לכם למשוך אותה מעל הראש והפתחים הנוספים, אחד לנשימה ושניים לגיבוש הידיים, יוצרים תחושה של נוחות מלאה. תנו לרעש, לאור ולדאגות של העולם שבחוץ להתפוגג. נשמע כמו המצאה מופרכת? היא אכן אמיתית ועובדת נהדר. בסגנון הדברים שבטח תמיד הייתם זקוקים לו, אך לא ידעתם לבקש, או כמו שה"ניו יורק טיימס" כינה אותה: "התשובה לתפילות של רבים".

צילום: מתוך האתר ''OSTRICHPILLOW''
צילום: מתוך האתר "OSTRICHPILLOW"

ולא, זה לא זול - אבל שווה את ההשקעה, כי אין מחיר לתנומה קלה שמחדירה בכם אנרגיות ומוטיבציה באמצע הטירוף של היום, תשאלו את המוני החוקרים שבדקו את הנושא. כרית היען יכולה להיות שלכם תמורת 80 יורו ובדקנו בשבילכם, החברה מבצעת משלוחים לכל רחבי העולם. על לא דבר.