אאא

לאחר חודשים שהחקירה נכנסה למבוי סתום, נרשמה היום (ראשון) התפתחות בחקירת רצח בני הזוג כדורי בשכונת ארמון הנציב בירושלים.

על פי הדיווח של העיתונאי לירן תמרי מ'ידיעות ירושלים': "אחרי חודשים ארוכים ללא התקדמות בחקירה, בימים האחרונים נרשמה התפתחות בחקירת הרצח שאירע ב-2019 בשכונת ארמון הנציב. על כל פרט בנושא הטיל בית המשפט צו איסור פרסום עד ליום שני".

כזכור, האחרון שנעצר בחשד לרצח היה העבריין אלי אריש, ששוחרר והאשים את המשטרה ואומר כי המשטרה מתנכלת אליו ואל משפחתו סתם.

"אין לנו שום קשר או זכר למשפחת כדורי. הכל שטויות והבלים. הם שמים האזנות על הטלפונים ועל כל מילה שמזכירה משהו באו ועצרו. השופט שמע את ההקלטות והבין שאין שום קשר לשום דבר ושחרר מיד", אמר אריש.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

"דוד (אחד העצורים ששוחררו ד.ה) היה לקוח של הרואה חשבון הזה ולכן חקרו את כל הלקוחות והוא אחד מהלקוחות, בשיחה עם ביתי אמרתי לה שאם הוא רצח אותם אז שימות בחוץ ולכן עצרו אותי", סיפר אריש. 

הרצח המזעזע בוצע בשנה שעברה, כאשר בני הזוג נמצאו ללא רוח חיים בביתם שבשכונת ארמון הנציב בירושלים. עד כה המשטרה טרם הצליחה לעצור את החשודים במעשה.

כחודש לאחר הרצח, המשטרה עצרה קרוב משפחה של בני הזוג בחשד שהוא הרוצח. לבסוף הוא שוחרר. לאחר שחרורו הוא התבטא במהלך שיעור שמסר ואמר: "אני מודה לכל החברים היקרים שממש התקיים בנו 'ואנוכי עימו בצרה'. אומנם היינו במקומות ש'בגיא צלמוות – לא אירא רע כי אתה עמדי', אבל זכינו לחיזוק הגדול מעם ישראל, חיבוק הנפלא הזה, מי כעמך ישראל..".