אאא

ראש הממשלה בנימין נתניהו נזף הערב (רביעי) בשיחת טלפון שערך בשרה מירי רגב, בעקבות דבריה נגד שר הביטחון בני גנץ - כך מפרסם ירון אברהם בחדשות 12.

לפי הדיווח, נתניהו אמר לה כי דבריה בראיון שיתפרסם מחר בעיתון ידיעות אחרונות, "פוגעות באחדות הממשלה", עשרה ימים בלבד אחרי השבעתה.

מנגד, מקורבי השרה מירי רגב טענו בתגובה כי "הדברים הוצאו מהקשרם. היא לא מבינה על מה המהומה. הכוונה הייתה שבמהלך השנה וחצי הקרובות יהיה לגנץ ממי ללמוד וכך הוא יגיע בשל יותר לתפקיד".

"צריך להכיר את השדה המדיני, הפוליטי, את הכנסת ועבודת הממשלה. זו הייתה כוונתה. לדעתה הדברים יהיו ברורים הרבה יותר כשהראיון המלא יתפרסם. אין מה להתנצל, לא נאמר פה משהו יוצא דופן. לא כצעקתה". 

אחרי פיצוץ הפגישה בין בני גנץ לבנימין נתניהו בעקבות פרסום הכותרות מתוך הראיון, בהמשך הערב צפויים השניים להיפגש שוב.

 השר יזהר שי: "התבטאות לא ראויה" (מתוך "המדד אחד על אחד", באדיבות ערוץ כנסת)

לפי כותרות הראיון, אמרה רגב על גנץ: "אני חושבת שגנץ לא בשל להיות ראש ממשלה. הוא לא בשל. בוא נראה מה יקרה בשנה וחצי האלה. אם הוא ילמד מהטוב ביותר ויגיע בשל לתפקיד".

בנוגע לפריצה לטלפון הנייד של גנץ, שנחשפה על ידי עמית סגל בחדשות 12, אמרה רגב: "אם אכן יש קלטת כזו והיא קיימת, אתם צריכים לשאול את בני גנץ, שר הביטחון, אם יש לנו ממה לחשוש, ולגלות לנו אם הוא סחיט על ידי האיראנים".

במפלגת הליכוד התנערו מדברי השרה רגב ואמרו בתגובה כי "הקמפיין הסתיים וזו העת לאחדות. הגיע הזמן להפסיק את המתקפות האישיות מכל צד שהוא. הבחירות מאחורינו והמשימות המשותפות לפנינו ועלינו לשלב ידיים למען אזרחי ישראל".