אאא


המשטרה עצרה שני חשודים, בני 35 מאבו גוש, בחשד שפרצו בכלי פריצה מיוחדים לדירה בהוד השרון וגנבו ממנה רכוש רב ערך. אתמול (רביעי) הוגשו נגדם כתב אישום ובקשת מעצר.

בתיעוד ממצלמות האבטחה נראה חשוד אחד פותח בכוח את דלת הכניסה לבניין, מכניס את החשוד הנוסף מהדלת האחורית ושניהם עולים במעלית לדירה כשהם מצויידים בכלי פריצה מתוחכמים עד ליציאתם עם הרכוש הגנוב בתיקים גדולים שהביאו איתם.

תחילתה של החקירה לפני כחודש, אז התקבלה במשטרת ישראל תלונה על פריצה לדירה בבניין מגורים ברחוב ישורון בהוד השרון. מבדיקה ראשונית של השוטרים התברר כי מהדירה נגנב רכוש רב ויקר ערך; בשמים, שעון יד יוקרתי, עגילי יהלום, טבעת נישואים ו-1,600 ש"ח במזומן.

חקירת המשטרה העלתה כי חשוד אחד נכנס דרך דלת הכניסה לבניין כשהוא פותח אותה בכוח. בהמשך, מכניס את החשוד האחר מהכניסה האחורית לבניין, כששניהם מצויידים בתיקים גדולים. החשודים עולים במעלית לקומה החמישית בבניין ופורצים את דלת הדירה לאחר שחיברו כלי הידראולי לדלת ושברו אותה. החשודים גרמו לנזק רב גם למשקוף ולקיר בשווי מוערך של למעלה מ-8,000 ש"ח. לאחר מכן הם הפכו בגדים בדירה, ניסו לפרק את הטלוויזיות וזרעו הרס רב.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

כעבור מספר ימים ובמהלך פעילות משטרתית, עוכב רכב לבדיקה. במהלך החיפוש ברכב השוטרים מצאו 2 כלים הידראוליים, לום, בגדים, כובעים, מסיכות פנים, כפפות, 7 צינורות, לוחיות זיהוי חתוכות של רכב ומוט אלומיניום. עוד נמצא ברכב חלק מהרכוש שנגנב מהדירה ובהם גם תיק יוקרתי. ברכב נהגו החשודים והם נעצרו והובאו לחקירה בתחנת המשטרה.

מעצרם של החשודים, בני 35 מאבו גוש, הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. כעבור עשרה ימים החשודים שוחררו בביהמ"ש בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית מלא ומוחלט. בדיון שהתקיים בביהמ"ש בתחילת השבוע הוגשה נגדם הצהרת תובע ע"י מחלקת תביעות והם נעצרו בשנית.

אתמול (רביעי) מחלקת תביעות של המשטרה הגישה נגד החשודים כתב אישום המכיל 2 אישומים בעבירות של התפרצות לדירה, גניבה בצוותא, היזק לרכוש בצוותא והחזקת כלי פריצה. יחד עם כתב האישום הוגשה נגדם גם בקשת מעצר.