אאא

הסיפור הזה החריד את השכנים המתגוררים בעיר החרדית השלווה, שלא יודעת סיפורים מעין אלו בימים כתיקונם. כתב האישום, האוסר לפרסם פרטים מזהים של הזוג או מקום מגוריהם, חושף את מה שאירע באותו יום שלא יישכח מזכרונם.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד יעל זליג, לאחר שבני הזוג אכלו יחד ונכנסו לנוח, החליט הבעל להמית את אשתו. לאחר מכן, מתאר כתב האישום, כי הנאשם בעט ברעייתו והפיל אותה מהמיטה, ואז החל להכות אותה, בידיו ובאמצעים שונים.

לאחר שגרם לה לחבלות, ובעודה מתחננת שיפסיק, הטיח את ראשה בקירות. בשלב מסוים, הצליחה להימלט מאחיזתו, והיא נכנסה לחדר האמבטיה ונעלה עצמה בתוכו. הנאשם ניגש למטבח הבית, נטל בידו סכין לחיתוך לחם וניגש לחדר האמבטיה. הוא בעט בדלת חדר האמבטיה עד שנפרצה. באותה העת, ניסתה המתלוננת ללגום מים מהכיור, ובתגובה, הטיח הנאשם את ראשה בברז.

האישה, שהבחינה בסכין, פנתה אליו בתחנונים שיחדל ממעשיו ולא יפגע בה. בתגובה, הורה לה לחתוך את גופו. משסירבה, דקר אותה בגבה דקירה קטלנית. המתלוננת איבדה את הכרתה והנאשם המשיך לדקור אותה.

לאחר מכן נטל הנאשם סכין נוספת ממטבח הבית וחתך את עצמו, הלך למרפסת הבית, שם עלה על המעקה וקפץ מעליו. הנאשם נפל למרפסת הקומה השנייה בבניין, משם קם על רגליו וקפץ פעם נוספת אל הקרקע ואז איבד את הכרתו.

כתוצאה ממעשיו של הנאשם נגרמו למתלוננת חבלות רבות והיא הובהלה באמבולנס לביה"ח שיבא, שם עברה ניתוח חירום.