אאא

מעצרו המתוקשר והשנוי במחלוקת ביום שני האחרון של הרב אהרון בוימל, המכונה 'הרבי מברדיטשוב', בקניון רמות בירושלים, גרם לכך שרעייתו הוכתה בידי שוטרת, וכעת היא מאושפזת בבית החולים.

במעצר שהופץ בהרחבה ברשתות החברתיות, נראה הרב אהרון בוימל, כשהוא מתחנן לחמלה מהשוטרים שעצרו אותו, לאחר שלטענתם, סירב לעטות מסכה.

הרב בוימל, התחנן לשוטרים כי הוא חולה סוכר ושיזמינו לו אמבולנס, אך הם המשיכו לאזוק אותו באזיקים, שלטענתו גרמו לו לפצעים ולכאבים ביד.

לאחר מכן, המשטרה שחררה את הרב בוימל, ולטענתם, הוא לקח את הטאבלט המשטרתי וניפץ אותו על כביש רמות. בשל כך, הוא נקרא לחקירה במשטרה.

בשיחה עם 'כיכר השבת', מסביר הרבי מברדיטשוב: "זומנתי לחקירה, אך לא יכולתי לבוא, בשל כך שהלכתי לבית החולים שיטפלו בי אחרי המעצר הנוראי שנאלצתי לעבור. אז מה המשטרה עושה? מתחילה להטריד את בני משפחתי".

לדבריו: "המשטרה החלה לרדוף אותו כביכול הוא מחבל, הם הגיעו אמש לביתו בשעה 2 בלילה והחלו לדפוק באלימות על הדלתות, כשראו שאני לא נמצא בבית, חזרו עוד פעם ועוד פעם וגרמו טראומות בלתי נתפסות לילדי".

"השיא היה, כאשר אחת השוטרות החלה להתעמת עם אשתי שנמצאת לקראת סוף הריונה, לא יודע מה בדיוק קרה, אך אני מצאתי את אשתי מאושפזת בבית החולים, אחרי שהשוטרת הפליאה בה את מכותיה".

"מה נהיה מאיתנו", תוהה הרב בוימל בקול, כך אמורה להתנהג משטרת ישראל? כאשר אזרחים הגונים רואים אותה, הם רועדים מפחד ונאלצים לעבור לצד השני, כדי לא לפגוש בהם? זה סדום ועמורה פה".

 הרב בוימל נכנס לתוך האמבולנס (מתוך הטוויטר)

"נכון לעכשיו, הם ממשיכים לטעון שגנבתי את הטאבלט המשטרתי מהניידת, בו בזמן שלא הייתי בכלל בניידת אלא באמבולנס, וראיתי את זה מונח ברחוב, רדפתי אחריהם, כדי להביא להם את זה וזה החליק מהיד, כעת הם רוצים לתת לי שבועיים מעצר".

"אני מקווה", אומר הרב בוימל, "כי ברכתו של מרן הגר"ח קנייבסקי שהבטיח שאשתי תעבור את הלידה בשלום ותלד ילד בריא - תתקיים, ושהכל יעבור בשלום".

מטעם משטרת ישראל נמסר בתגובה לטענות: "אם הרב בוימל כך מרגיש - שנעשה לו עוול, הוא מוזמן להגיש תלונה במחלקה לחקירות שוטרים".

סרטון זה מופץ ברשתות החברתיות וניסיונותינו לאתר את בעל זכויות היוצרים לא צלחו. אם זהות הצלם ידועה לכם הודיעו לנו בדוא''ל [email protected] השימוש בסרטון נעשה בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים, התשס''ח-2007