אאא

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע היום (שני) לסיור בעיר רמת השרון, שם רכש פיצוחים באחד החנויות. נתניהו פרסם סרטון מהביקור לצד הכיתוב "המשיכו לחזק את העסקים הקטנים והמשפחתיים! יחד ננצח את הקורונה!".

בסרטון, ניתן לשמוע את תומכי ראש הממשלה מקבלים אותו בקריאות "אין כמו ביבי", ו-"היידה ביבי". אך האם מדובר בסרטון ערוך?

תושבים בסביבה צילמו ופרסמו סרטונים בהם ניתן לשמוע דווקא התנגדויות לנתניהו, וקריאות "לך מכאן עבריין", ושלל צעקות נגד נתניהו.

יצוין כי שבוע שעבר פרסם נתניהו סרטון מסיור דומה רמלה - סרטון שעורר סערה לאחר שנחשף כי תומכי נתניהו קראו "ימותו השמאלנים", כאשר נתניהו עזב את המקום.

בתגובה כתב נתניהו: "שמח שהשמאל פתאום הצמיח אוזניים. אצלי זה עקבי: אני מגנה הסתה ואלימות מכל צד שהוא. לא מחוץ לביתי בהפגנות השמאל ולא ברחוב. אנחנו חייבים להתאחד במאבק המשותף שלנו בקורונה".

נתניהו הוסיף, "אני מצפה מיאיר לפיד, איימן עודה ומנהיגי השמאל לגנות את ההסתה והאיומים לרצח בהפגנות שהם מובילים נגדי".

בהמשך, הוסיף ראש הממשלה לתקוף וכתב: "בואו נראה איך מייצרים פייק ניוז. כשאני הולך לקנות פלאפל ולקדם עסקים קטנים, ומישהו אומר איזו קללה מגונה מהצד כשאני בכלל כבר הלכתי משם – התקשורת מיד עושה כותרות שקריות בניסיון נואש להכפיש אותי".

"אני מגנה את האמירה שלא שמעתי וקורא לאחדות – והם ממשיכים בכותרות מזוייפות עוד פעם. פתאום הם מצמיחים אוזניים".

"אבל כשהשמאל נוקט באיומים ברצח ואלימות מינית בוטה נגד רעייתי בהפגנות הסתה מסוכנות – צרצרים. אין כותרות, ובטח שאף מנהיג שמאל, לא לפיד ולא עודה - לא מגנה את זה".