אאא

אמש, על במת קיץ חי של 'קול חי', 'קול חי מיוזיק' והמפיק דוד פדידה, השיק הזמר הפופולרי קובי ברומר את הסינגל החדש שלו 'כמה טוב ה', באירוע מושקע ונוצץ שכמותו לא ראתה המוזיקה החסידית זמן רב.

הרכב FDD Live עם 25 נגנים בניצוחו של מאסטרו אהרל'ה נחשוני, מילא את הבמה המרכזית של מופעי 'קיץ חי' וליווה את המופע במעטפת מוזיקלית מושקעת עם עיבודים מיוחדים שנכתבו במיוחד עבור האירוע.

בנוסף על ביצועים מחודשים ללהיטיו הגדולים, אירח קובי ברומר את שותפיו לדרך במשרד ההפקות של דוד פדידה, ומאות אלפי הצופים בארץ ובעולם במגוון פלטפורמות השידור נהנו מדואטים מיוחדים עם שולי רנד, אוהד מושקוביץ, יונתן שינפלד והרכש החדש ילד הפלא בעל קול הפעמונים, מוטי גרינבוים. במשך שעתיים תמימות העניק ברומר מופע סוחף ומרגש עם אנרגיות בלתי נגמרות כפי שרק הוא יודע.

במרכזו של המופע ביצע ברומר את הסינגל החדש 'כמה טוב ה', שבימים הספורים מאז שיצא הספיק לכבוש את תחנות הרדיו ולצבור עשרות אלפי צפיות והשמעות. וכמובן גם את להיטיו הגדולים 'נטיעות', 'שומר עלינו', 'צועק אליך', 'עם הנצח' ועוד ביצועים נבחרים ומחרוזות מיוחדות, בעיבוד סימפוני מושקע ובליווי להקת ווקאל'ס.

המופע התקיים כאירוע הצדעה לארגון 'רחשי לב' המסייע לחולי סרטן ובני משפחותיהם, ולארגון 'חברים' המפעיל אלפי מתנדבים המשרתים בעמותות חסד שונות ומסייעים לציבור כולו. מנכ"ל 'רחשי לב' שימי גשייד הזכיר בדבריו את המתנדב בני בריף ז"ל שהיה חלק בלתי נפרד ממערך החסד בארגון ואמש חל יום השנה לפטירתו.