אאא

חבר הכנסת אוריאל בוסו מש"ס, ערך היום (ראשון) סיור בערים פתח תקוה רמלה, לוד ואחיסמך, במסגרת פתיחת שנת הלימודים, בביקור בפ"ת, פגש את שר החינוך יואב גלנט, שהסביר על ההיכרות ביניהם.

את היום פתח בוסו בביקור במוסדות החינוך בעיר פתח תקוה יחד עם שר החינוך יואב גלנט, סגן שר החינוך מאיר פרוש, יו"ר ש"ס בעיר הרב אליהו גינת, וראש העיר.

בוסו שיבח את השר, כמו כן את כל נבחרי העירייה על פתיחת השנה והמשאבים שאיפשרו אנשי משרד החינוך לפתיחה תקינה של מוסדות החינוך בעיר, תוך הקפדה על הנהלים של משרד הבריאות ושמירה על ההנחיות.

בהמשך הגיע יחד עם חבר הכנסת מלכיאלי לרמלה ושם ציינו את החשיבות ואת הצורך להגיע ולפתוח את הביקורים של השנה החדשה דווקא במקומות אלו.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

את הסיור חתם בוסו במושב אחיסמך שם קיים פגישה עם ראשי הקהילה וראשי הכוללים לקראת הקמת הפרויקטים לציבור בני התורה הספרדים.

בוסו הבטיח לראשי הקהילה במושב להמשיך את הפעילות להתפתחותה של הקהילה באחיסמך תוך מתן דגש להקמת גני ילדים ומוסדות חינוך שיתנו מענה הולם לבני התורה הספרדים ולשאר החוגים במקום, שלא יצטרכו ללכת למקומות אחרים.

"זה בדיוק השליחות שלנו כנבחרי ציבור, אני סמוך ובטוח שלנושא החשוב הזה יהיה שת"פ מלא מול כל הגורמים ברמה הארצית ומול ההנהגה המקומית יחד עם ראש העיר, הנושא של אחיסמך עומד בראש סדרי עדיפויות אצל השר אריה דרעי וזה גם יתורגם בשטח לרווחתם של מאות המשפחות המתגוררות במושב", סיים בוסו.