אאא

בתאונת דרכים קטלנית שאירעה לאחר חצות הלילה (ראשון) נהרגה תושבת העיר נתיבות, אישה חרדית כבת 40. בעלה ובתה נפצעו באורח בינוני.

בשעה 00:17 הוזעקו כוחות ההצלה לכביש 293 סמוך לפעמי תש"ז לכיוון קלחים, בשל דיווח על תאונה קשה בין שני כלי רכב, אחד מהם מסחרי והשני פרטי ובו שלושה נוסעים.

כוחות ההצלה בזירת התאונה קבעו במקום את מותה של אישה כבת 40 מהרכב הפרטי ופינו לבית החולים 'סורוקה' שלושה נפגעים, בהם גבר כבן 60 נהג הרכב המסחרי, עם פגיעה רב מערכתית, בהכרה מלאה כשמצבו קשה אך יציב; וכן שני פצועים מהרכב הפרטי גבר כבן 40 ונערה כבת 16 - שניהם עם חבלות בראש ובגפיים, במצב בינוני.

מפרטים ראשונים עולה כי ברכב הפרטי נסעו שלושה בני משפחה חרדית מנתיבות, כאשר אם המשפחה נהרגה בתאונה הקשה, בעוד בעלה ובתה בת ה-16 נפצעו בינוני.

פאראמדיק מד"א נג'יב סאנע סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד, ראינו שני כלי רכב מעוכים על הכביש, באחד מכלי הרכב נסעו 3 בני משפחה, במושב ליד הנהג נלכדה אשה כבת 40, היא הייתה ללא נשימה וללא דופק עם חבלה רב מערכתית ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה. נערה כבת 16 נלכדה במושב האחורי ובסיוע הכבאים היא חולצה מהרכב בהכרה, עם חבלות בראש ובגפיים, נהג הרכב גבר כבן 40 יצא בכוחות עצמו כשהוא עם חבלות בגפיים.

"ברכב המסחרי נהג גבר כבן 60 הוא היה מעורפל הכרה עם חבלה רב מערכתית, הענקנו לפצועים טיפול רפואי מציל חיים שכלל טיפול תרופתי לכאב חבישות ומתן נוזלים ופינינו אותם בדחיפות לבית החולים, כשמצבו של אחד קשה ושניים בינוני".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

גונן אורן חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע ראשוני לנפגעים".

טל וינברג חובש נוסף של איחוד הצלה הוסיף: "למרבה הצער נקבע מותה של גברת כבת 40 בזירת התאונה. כמו כן צוותי כיבוי פעלו בזירה לחילוץ הלכודים מכלי הרכב".

מהמשטרה נמסר כי "סמוך לשעה 24:30 התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות ת.ד. בין שני כלי רכב בכביש 293 סמוך ליישוב קלחים. עפ"י גורמי רפואה נקבע מותה של אישה כבת 40 ועוד 3 פצועים אשר נזקקו לטיפול רפואי.

"מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עלה כי ככל הנראה רכב אשר נסע בכביש נפגע בצדו מרכב אחר. נפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים".