אאא

סיפור מיוחד של חיבת הקודש למחזיקי התורה ועמליה, מתפרסם בימים האחרונים, כאשר לקראת ראש השנה, זוכים ידידי ותומכי הכוללים "רינה של תורה" באופן אישי לברכתו הנדירה של רשכבה"ג מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א, לשנה טובה ומבורכת ובפרטות לפרנסה ברווח. 

לחצו כאן והתברכו >>

התשורה המיוחדת ממרן שליט"א היא כדבר שנזכר בספרי הקדמונים זיע"א, וכפי שנהגו בתפוצות ישראל אנשי שם החפצים בסגולת היום הנעלה, להתחדש בסכין כסף חדה מידי שנה, לסימנא מילתא לשפע רב בפרנסה כל השנה כולה בסוד החות"ך חיים וגו'. 

באופן נדיר והיסטורי, יקבלו כל אחד ממחזיקי התורה ועמליה, הנושאים בעץ החיים של קרוב ל-400 אברכים השקועים בתלמודה יום וליל, את הסכין המיוחדת כתשורה אישית לברכה ופרנסה ברווח. 

כידוע, מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א עומד בנשיאות הכוללים "רינה של תורה" ומטפח מאד את הרשת אשר פרוסה כיום בערים רבות תחת הנהגתו. במספר מקרים בעבר כבר פורסמו עובדות בהם הראה עד כמה הוא נוטה חיבה מיוחדת לכל המסייעים לקיומם והחזקתם, כאשר התשורה הנדירה וברכתו הקדושה מבטאים את גודל וחשיבות הזכות של החזקת עמלי תורה לקראת ערב יום הדין, וזכיה בכוח התורה שתעמוד לתורמים על כף המאזניים.

לאור הביקוש הרב לקיום הסגולה, וביתר שאת לזכות לעשותה בברכתו האישית של מרן הגר"ח לברכה ופרנסה ברווח, בימים הקרובים בלבד תינתן אפשרות לקבל סכין מן המהדורה המוגבלת והיקרה.

התורמים לרשת הכוללים "רינה של תורה", יזכו לא רק בסגולה הנפלאה, אלא בסכין המהודרת אשר מלבד הסגולה העתיקה עצמה, היא בורכה ע"י רבינו מרן שר התורה - 

לחצו כאן והתברכו >>
או התקשרו 0722-600-200