אאא

שנהיה לראש, איחלנו (מרחוק) בראש השנה, אז בואו ננסה רגע להיות רק ראש. לחשוב מהשכל, לא מהבטן. לראות מעבר לתשפ"א, שמביאה בכנפיה חידוש ותקווה אך עדיין נושאת נתזים פסימיים של קורונה וסגר. הרי בסוף, בחסדי ה', נעבור גם את זה. העקומה תרד, הפעילות במשק תעלה, החיים יחזרו פחות-או-יותר למסלולם. ואיפה תהיו אז? 

האם בראש השנה תשפ"ד, רק שלוש שנים מעכשיו, תזכו לעסוק במה שאתם אוהבים? לחבר תורה עם קמח, לחוש סיפוק אישי ומקצועי, ליהנות מהרווחה הכלכלית שחלמתם עליה? זה לגמרי אפשרי להיות לראש, אם תתכוננו מראש. החלטה נכונה היום לגבי הדרך המקצועית שלכם, ואתם בדרך לשם. מכאן הכל בידיים שלכם, וכתמיד, בידי שמיים. 

כאן מכירים מקרוב את הפער בין לימודי החול במגזר לבין דרישות האקדמיה
כאן מכירים מקרוב את הפער בין לימודי החול במגזר לבין דרישות האקדמיה
הגדלה

הקמפוס החרדי במכללה האקדמית אשקלון, מוביל מזה שנים את המסלול של אלפי צעירים חרדים להצלחה מקצועית ולפרנסה בשפע. זאת בעזרת סביבה מוקפדת והיצע מדויק של תכניות לתואר ראשון, שיפתחו בפניכם את המשרות המבוקשות והרווחיות ביותר בשוק. עבור מי ששואף קדימה מדובר בנקודת זינוק מצוינת, נקודה. 

לפרטים כנסו >>

להתקדם בדרך שלכם

בעולם אקדמי חילוני עד אנטי-דתי, מוסד שמכבד את הערכים שלכם הוא לא רק עוד ערך מוסף. הקמפוס החרדי נוסד בליווי גדולי ישראל כדי שתוכלו ללמוד באווירה שמורה, עם תכנים מפוקחים, צוות מאנ"ש וסטודנטים חרדים כמוכם. הקמפוס נפרד פעמיים: נפרד משטח המכללה עצמה, ופועל בשני מרכזים, לגברים בגן יבנה ולנשים באשקלון.

רוצים להיות לראש אבל האנגלית שלכם מזדנבת מאחור? חסרה לכם תעודת בגרות? כאן מכירים מקרוב את הפער בין לימודי החול במגזר לבין דרישות האקדמיה ומתמחים בהשלמתו המקצועית והמהירה. המכינות הקדם-אקדמיות, כולל מכינות מקוצרות לבני שלושים פלוס, ממתינות לכם כדי שלא תמתינו בדרך לתואר.

והתואר? ראשון, אלא מה. ראשון ברמת הלימודים, בעדכניות ובהתאמה לפסגת שוק העבודה. לבחירתכם: מדעי המחשב בהתמחות אבטחת מידע (סייבר) ובשיתוף חברת 'רפאל'; כלכלה וניהול עם רכישת הבנה מעמיקה בהובלת עסקים; או עבודה סוציאלית בדגש על הביקוש העצום למטפלים מקרב הקהילה החרדית. שלוש אפשרויות, אינסוף דלתות לעתיד.

בוגרי הקמפוס החרדי במכללה האקדמית אשקלון מוכיחים אחוזי תעסוקה גבוהים לצד רמות שכר מרשימות במיוחד. כדי להצטרף אליהם מחר, אתם מוזמנים להצטרף לקמפוס היום. ההרשמה לתואר ראשון ולמכינות בעיצומה.

לפרטים כנסו >>

או התקשרו: 08-678-9158

או פנו במייל  tzvim@aac.ac.il.