אאא

זה מפתיע. דווקא עכשיו, בזמן שרוב העולם מרכין ראש מול המכה הכלכלית, עסקים נסגרים ובתי אב מצטמצמים לכל צרה, חני מוכיחה לנו שאפשר גם אחרת.

"החלטתי שאני ממנפת את התקופה הזאת, שאני יוצאת ממנה מחושלת, למרות שהתחלתי אותה על צד שמאל – כנס שארגנתי ל-400 דיירים התבטל. עד הרגע האחרון לא ידענו מה יהיה איתו. זה עוד היה בתחילת משבר הקורונה, כשעוד לא האמינו שיהיה סגר, אז נשברתי".

"אבל מהר מאד החלטתי לצאת מהדיכאון ולנצל את התקופה הזאת דווקא להגדיל את העסק! התחלתי לפעול כדי להגיע לכמה שיותר קהלים חדשים. הבנתי שיש לי כאן חלון הזדמנויות נדיר!".

"לכולם קשה עכשיו", מוסיפה חני, אבל דווקא בגלל הטלטלה האדירה בשוק, יש הזדמנות נדירה לכל אחד שיחליט לקחת את עצמו בידיים – לפרוץ, כי הקלפים נטרפו ועכשיו מחולקים בין מי שעושה את הצעד הראשון.

ישנן כמה פעולות שכל בעל עסק יכול לעשות עכשיו:

1. לבחון ולחפש את החוזקות האישיות שלו ולמנף אותן.

2. לבצע פעולות ייעול בעסק, כגון: להתקשר ללקוחות ולראות מה חסר להם, ממה הם מרוצים וכו'.

כעת, כשהעולם עוצר מלכת, אנשים באמת משקיעים?

"זה הזמן הכי טוב להשקיע בנדל"ן", חני מסבירה. "העולם חווה טלטלה: שוק ההון, מסעדנות, תיירות, תעופה - הכל קרס. אחד התחומים שלא קרסו זה הנדל"ן. חייבים להבין, במדינת ישראל כל שנה נוצרים חסרים של יותר ויותר יחידות דיור ובנוסף, בגלל המצב, נוצרו עכשיו חסרים בחומרי גלם ולכן אין למחירי הנדל"ן לאן לרדת. מעבר לכך, ההיסטוריה מלמדת אותנו שמחירי הנדל"ן רק עולים אחרי משבר ומי שקנה נדל"ן בשעת משבר, הרוויח. לכן, מי שחכם קונה עכשיו".

 (חני שטיגליץ)
(חני שטיגליץ)

 

את חני כולם מכירים כיזמית נדל"ן. יש מאחוריה קהילה של אלפי עוקבים שרק הולכת וגדלה, שסופגים ממנה כל יום מוטיבציה ואנרגיה לקום, לעשות ולהתקדם, כשהיא מראה איך בעזרת כוח הרצון אפשר לעשות פרויקטים ענקיים,

אבל זה לא היה ככה כל הזמן.

את תחילת הדרך שלה בעולם הנדל"ן אפשר לראות כמפלה גדולה – הפסד של 600 אלף ש"ח (!).

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"לא היה לי אז שום ידע בנדל"ן, רק מוטיבציה גדולה להשקיע. ידעתי שההזדמנויות הכי טובות נמצאות בנדל"ן, אבל בגלל חוסר הידע, אפילו הבסיסי ביותר, סמכתי על קרוב משפחה שהציע לנו עסקה ובלי לבדוק בכלל נכנסתי אליה. זאת הייתה טעות. אבל הטעות הזאת הובילה אותי לאן שאני נמצאת היום ולכן אני שמחה על הטעות הזאת. החלטתי שאני לא אפסיק להשקיע, אבל גם ידעתי שאני חייבת לרכוש ידע וללמוד הכל על נדל"ן, כדי שהפעם אני אצליח".

החלטנו להוציא מחני טיפ למען הקוראים, שרוצים גם כן להשקיע בנדל"ן:

"אחד הדברים הגדולים שלמדתי מהנסיון שלי וזה הטיפ הכי טוב שיש לי – זה: שכל אחד יכול להשקיע בנדל"ן, גם מי שאין לו כמעט הון עצמי בכלל. היום נדל"ן הוא ממש לא רק לעשירים בלבד. גם אדם עם משכורת רגילה יכול להתחיל להשקיע ולהתחיל לצבור הון. זו אחת הבשורות שלי, שאני מרגישה צורך שכולם ידעו, כי אני יודעת עד כמה זה חשוב להשקיע בנכס. לכן גם הוצאתי חוברת על נדל"ן, ששם אני מסבירה בדיוק איך כל אחד יכול להשקיע בנדל"ן ואני רוצה להביא אותה לקוראים במתנה.

לקבלת החוברת חינם, עד אליכם: טלפון: 052-6335900

אינסטגרם: [email protected]

ניהול אולפן: זאבי רוזנברג

שמלה: zara

הפקה והגשה: יעל צין 

עריכת תוכן: מירב ברגר

ליהוק: מיכל רואש

לפניות והצעות למערכת: [email protected]