אאא

לאחר שהפרה את ההנחיות, נדבקה בקורונה ונחשדה בשקר בחקירה אך לבסוף 'זוכתה', השרה גילה גמליאל מדברת: "היה ניסיון מסוכן מאוד לעשות לי חיסול ממוקד מכוון ומתוזמן, כדי לעצור את כל הרפורמות שאני מקדמת".

בראיון ל'ישראל היום', אמירה גמליאל: "הדבר הכי קשה היה כשחברות של הבת שלי שאלו אותה על כל הדברים שאמרו עלי. היא באה אלי ושאלה 'אמא, למה אומרים שאת שקרנית?', אמרתי לה 'אל תדאגי באבי, האמת תצא לאור'. אני שמחה שצדקתי".

גמליאל הוסיפה: "מה שקשה הוא שכמעט ולא שמעתי קולות שאומרים רגע, שנייה, אולי צריך לחכות, לראות מה יגלו כל הבדיקות שעשו בעניין, אף אחד לא נתן צ'אנס לשמוע אולי גילה גמליאל אמרה אמת, שפטו אותי עם יד קלה על ההדק. אף אחד לא חיכה קצת, זה היה נורא ואיום.

"ואני באמת שלא מבינה למה. אז נכון, טעיתי בשיקול הדעת. אני מסכימה שהייתי צריכה לפעול לחומרא, אבל ככה למחוק 20 שנה שהשקעתי לעשייה למען המדינה?! מאיפה השנאת חינם הזאת?!".

לדבריה: "היה ניסיון מסוכן מאוד לעשות לי חיסול ממוקד מכוון ומתוזמן, כדי לעצור את כל הרפורמות שאני מקדמת במשרד להגנת הסביבה".

על ימי המחלה בקורונה סיפרה גמליאל: "חום גבוה, יש תחושה שהבטן כאילו נשרפת, כאילו שמו לי תנור בבטן, כל הגוף שלי כואב, לא יכולתי להכניס פירור לפה, לא יכולתי לבלוע, הראש מתפוצץ, השרירים כואבים, כל הזמן תחושה שהפה יבש, מתעוררת כמה פעמים בלילה, הייתי גמורה פיזית. מדי פעם מרגישים טוב יותר ואז יותר קשה, המחלה מהתלת בך. ומעל הכל הקושי הנשימתי, זה כאילו אין לך מספיק חמצן. תשמע, כל הדיבורים האלה על 'זה רק שפעת' זה ממש לא נכון".