אאא

מנותני משרד הבריאות שפורסמו היום (שלישי) עולה כי בעיר בני ברק נרשמו רק 35 חולים חדשים ביומיים האחרונים. בנוסף, שיעור הבדיקות החיוביות בעיר עומד על 3% בלבד, בכך נצבעה בני ברק בצבע ירוק ברמזור הקורונה של הפרויקטור רוני גמזו.

בעירייה מציינים כי בחודשים האחרונים, העירייה ניהלה מאבק מתמשך במטרה למגר את נגיף הקורונה מרחובות העיר, תוך התמודדות עם אורח החיים המיוחד של תושבי העיר.

הצעדים של העירייה שהובילו בס"S לירידה בתחלואה: העירייה הגבירה את האכיפה, חיזקה משמעותית את מערך ההסברה, ביצעה מבצעי בדיקות רחבים עבור כלל תושבי העיר שנבדקו בשיעור הגבוה בישראל (מעל 70% מתושבי העיר) ופעלה בשיתוף פעולה עם הרבנים במטרה לגייס את כלל הציבור למאבק.

ראש עיריית בני ברק, אברהם רובינשטיין, אמר הבוקר: "הבוקר אנו מציינים עוד ציון דרך משמעותי במאבק שלנו נגד נגיף הקורונה. תושבי העיר בני ברק כבר למודי קרבות כנגד הנגיף. בסייעתא דשמיא יחד איתם פעלנו כתף אל כתף במטרה לנצח גם את הגל השני. נמשיך לפעול ולהשקיע את כלל מאמצינו כדי לסייע כעת לבעלי העסקים ולהורים בעיר שעדיין נפגעים מהנגיף, ויחד עם כלל התושבים שלנו - להתפלל ולעשות הכל כדי לשמור על העיר ירוקה".