אאא

שגיא בן דוד, חייל צה"ל המתגורר בשכונת פסגת זאב שבירושלים, יצא אתמול מהבסיס - ומאז נעלמו עקבותיו. חוקרי המשטרה הצבאית החוקרת, נציגי היחידה לאיתור נעדרים, חיילי צה"ל ומשטרת ישראל הקימו חפ"ק משותף לניהול החיפושים אחריו.

משטרת ישראל והמשטרה הצבאית מבקשות את עזרת הציבור באיתור הנעדר. ומוסרות, "כי כל היודע דבר על מקום הימצאו או מידע שעשוי לסייע באיתורו, מתבקש להתקשר למוקד 100".

אחיו של החייל הנעדר מירושלים אמר בשידור חי ברשתות החברתיות: כי "יחידות מובחרות מעורבות בחיפושים וגם שירות הביטחון בכללי בתמונה. אנחנו לא מפסיקים לבכות ורוצים להודות לכולם על התמיכה".

לאחר מכן, כשהוא ממרר בבכי אמר האח: "אנחנו ממש לא יודעים כלום ומצפים לנס, בעזרת ה' נקווה שימצהו אותו בריא ושלם, מה שאנחנו מבקשים, זה שתעזרו לנו למצוא אותו".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

יצוין, כי החייל יצא ביום שלישי בשעות הצהריים מבסיסו בענתות, הסמוך למעלה אדומים. הוא עלה על מונית ופעם האחרונה נצפה במחסום חיזמה הסמוך.

לפי ההערכות הראשונות, לא מדובר בפיגוע או בחטיפה. ככל הנראה, כך מעריכים כוחות הביטחון, אין כאן סיפור של פח"ע (פעילות חבלנית עוינת).

דובר צה"ל עדכן: "החייל נעדר מאתמול משעות הצהריים, הקמנו חפ"ק בשיתוף מצ"ח ויחידת אית"ן לאיתור נעדרים, משטרת ישראל וחיילי צה"ל וכולם פועלים לחפש אותו, אנחנו מניחים שכרגע לא מדובר באירוע פח"עי ופרטים נוספים ימסרו בהמשך".