אאא

יו"ר סיעת ש"ס, ח"כ מיכאל מלכיאלי, מאשים את התקשורת הישראלית בהסתה כלפי הציבור החריד במסגרת סיקור הקורונה. לדבריו, הסיקור הוביל לשיח אנטישמי נגד הציבור החרדי. הראיון המלא, הערב בתוכנית 'סוגרים שבוע עם ישי כהן'.

לדבריו: "כואב לראות שמדברים בתקשורת על הגמנסיה או על בקא אל גרבייה וברקע מראים תמונות של ילדים חרדים או את ישיבת חברון. כשאני הגעתי עם הדברים הללו לשר התקשורת הוא לא האמין למראה עניו. זה מריח לא טוב, וזה מוביל לשיח לא נכון כפי שאפשר לראות בשיח הקשה ברשתות החברתיות".

יו"ר סיעת ש"ס סיפר כי: "יצא לי לדבר לאחרונה עם שגריר אוקראינה בישראל, ושוחחנו בין היתר על איך מסתכלים עלינו ברחבי העולם, ואני חושב שלמרות שהערים החרדיות ירוקות ומקדם ההדבקה במגזר החרדי הוא הנמוך ביותר, אף אחד לא מדבר על זה ואף אחד לא יודע על זה בגלל רצף נורא של טעויות שפעם אחר פעם מראים את החרדי כאחד שמפיץ מחלות".

"דוגמא נוספת לכך ניתן לראות בנושא החתונות", הוסיף מלכיאלי: "כשבמגזרים אחרים עושים חתונות זה לא מעניין את אף אחד, אבל כשחדרי עורך חתונה כולם מייד קופצים עליו, וזה אחרי שהשר דרעי הציע להתיר חתונות לקבוצות של 20 איש, משום שאף אחד לא חושב לרגע שלא יהיו חתונות".