אאא

ח"כ אוריאל בוסו (ש"ס) יצא אמש (שני), במליאת הכנסת, במתקפה נגד חברי 'כחול לבן' המתכוונים להצביע בעד פיזור הכנסת: "המציאו מחדש את המונח 'קופוזיציה', בורחים מהאחריות האמיתית".

לדבריו: "חברי כחול לבן המציאו מחדש את המונח 'קופוזיציה',  בורחים מהאחריות האמיתית בשיאו של משבר הקורונה שמלווה אותנו כמעט שנה, הגיע הזמן שתבינו שכעת המצוקה היא אמיתית, והמשבר הוא גדול, תפסיקו להתעסק באתגרים, תצטרפו ליעדים החשובים והאמיתיים לטובת אזרחי ישראל".

ח"כ בוסו ציין ובירך על הנתונים שמגיעים מהערים החרדיות, דברים שפחות תשמעו עליהם בתקשורת, זו הירידה בתחלואה בערים החרדיות שנהגו לפתוח מהדורות מבלי לדבר על הנתון המדהים, על המועצה רכסים שלא נרשם מתחילת השבוע חולה אחד: "חשוב שנזכור הירידה בתחלואה באה בגלל אותה החלטה לפתוח את מוסדות החינוך ולא למרות ההחלטה".

בוסו סיים בפניה להנהגת 'כחול לבן': "כעת מותר לה עסק רק בדבר אחד שזה קורונה ואחדות, אתם צועקים לאנשים אל תלכו לעבודה, תסגרו את העסק, אל תשלחו את הילדים לבתי הספר, וללכת לקלפי אתם מסוגלים לדרוש מהם? עדיין יש מקום להתעשת לתת לאחדות להוביל ולהניח את המשקעים והאתגרים לזמנים פנויים יותר".