אאא

בשורה של ממש לחובבי המוזיקה היהודית: סוף סוף הוקם בית ספר מקצועי למוזיקה ויצירה יהודית, השלוחה החרדית של בית הספר הגבוה למוזיקה 'מזמור', במינהל קהילתי הר-נוף, בירושלים.

שניים משלושת המורים שילמדו בבית הספר, הזמר והיוצר יונתן רזאל, והזמר והיוצר ישי לפידות ומנהל בית הספר מזמור, התאספו לראיון זום מיוחד בו הם מסבירים על בית הספר והקורסים השונים.

'מזמור' הנו בית ספר ל-3 מגמות מרכזיות: יצירה, נגינה והפקה מוזיקלית. מטרת השלוחה לאפשר לבני ובנות המגזר החרדי לרכוש הכשרה מוזיקלית מקצועית מטובי המרצים והמרצות, כאילו שכבר הוכיחו את יכולותיהם על הבמות הגדולות ביותר וכעת מעבירים את הידע בצורה המקצועית והמתאימה לציבור החרדי.

זה המקום הראשון היחיד מסוגו בארץ שמאפשר לימוד מוזיקה ויצירה יהודית באופן מקצועי בהפרדה מלאה וע"י מרצים ומרצות יר"ש. בתוכנית המיועדת לגברים תוכלו למצוא את המוזיקאים יונתן רזאל, ישי לפידות, נאור כרמי ועוד, ובתוכנית הנשים אתי אנקרי, דין דין אביב, יעל לוי (מהאחיות כליפא) ועוד.

בשלוחה החדשה תפעל בעזרת השם תכנית תלת-שנתית מלאה וגם תכנית "קורונה" מצומצמת עם אפשרות לבחירת קורסים בודדים על פי בחירת התלמיד.