אאא

המשטרה עצרה אתמול (רביעי) בבני ברק, תושב חדרה, בשנות ה-20 לחייו בחשד כי תקף באכזריות רבה מתנדב הצלה, בזירת תאונה, בטענה כי זה חסם את דרכו.

מהמשטרה נמסר כי היא פתחה בחקירה בעקבות קבלת דיווח על תקיפת נהג בפינת הרחובות הרב כהנמן - עזרא בבני ברק. מהדיווח התברר כי בעקבות וויכוח על רקע שימוש בדרך בין החשוד לבין הנהג, אותו הוא תקף.

כעבור זמן קצר, חוקרי תחנת בני ברק איתרו את החשוד והוא נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה. "בהתאם לצורכי חקירה וממצאיה החשוד שוחרר בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית למשך 5 ימים", נמסר מהמשטרה.

כפי שדווח אתמול ב'כיכר השבת', האירוע החמור התרחש בצומת הרחובות עזרא והרב כהנמן, לאחר שצוותי ההצלה טיפלו באישה שנפצעה באורח קל כתוצאה מפגיעת רכב שעלה על רגלה.

הפצועה פונתה לבית החולים מעייני הישועה, אך קודם לכן הגיע לזירה רכב שנהגו טען כי הוא ממהר מאוד, ובשל כך הסיט מעט את הרכב הדורס, כדי שיוכל להמשיך בדרכו.

בשלב זה החל הנהג להזיז גם את ה'מינילנס' של המתנדב יוסי רוטשטיין, לאחר שזה בתגובה החל לגעור בו, יצא הנהג מרכבו והחל להכות ללא רחמים את המתנדב. בתיעוד, שהגיע ל'כיכר השבת', נראה האיש משתולל ומכה לכל עבר, כשהוא מתמקד במתנדב הצלה-מד"א, שניסה לברוח אך ללא הצלחה.

כאשר כוננים נוספים ניסו לחסום את רכבו, כדי לקחת את פרטיו, הוא נכנס לתוכו, פתח בנסיעה פרועה, תוך סיכון חיי המתנדבים מ'הצלה', והצליח להימלט. כעבור זמן קצר, כאמור, נעצר.

  • תיעוד זה מופץ ברשתות החברתיות, וניסיונותינו לאתר את בעל זכויות היוצרים לא צלחו. אם זהות הצלם ידועה לכם, הודיעו לנו בדוא''ל desk@kikar.co.il. השימוש בתיעוד נעשה בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים, התשס''ח-2007.