אאא

המשטרה עצרה קטין בחשד לתקיפה אמש (ראשון) של גבר כבן 37 ונער כבן 17 שנפצעו בקטטה שפרצה במהלך כינוס הבחירות של 'יהדות התורה', מתחת למעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי.

כפי שדווח ב'כיכר השבת', קודם לעצרת הבחירות, פרץ ויכוח בין מספר אנשים, בנוגע להצבעה למפלגת 'הציונות הדתית' של בצלאל סמוטריץ'. כפי הנראה, לאחר ששני הצדדים לא שלטו בעצמם, התפתחה במקום קטטה אלימה בין הצדדים.

בשל האלימות הקשה, הוזמנו למקום כוחות ההצלה, שהעניקו טיפול רפואי לגבר כבן 37 ולנער כבן 17 עם חבלות בראש. השניים פונו באמבולנס להמשך טיפול בבית החולים מעייני הישועה בעיר.

המשטרה, פתחה בחקירת המקרה ובמהלך הלילה עצרה קטין החשוד בתקיפת השניים והוא הועבר לחקירה במשטרה. במהלך היום, בהתאם לצורכי החקירה, יוחלט אם להביאו לדיון בהארכת מעצרו.

מהמשטרה נמסר כי "שוטרי תחנת בני ברק פתחו אמש בחקירה עם קבלת דיווח על 2 גברים שנפצעו באורח קל בעיר ופונו לקבלת טיפול רפואי לביה"ח. שוטרי תחנת ב"ב עצרו הלילה קטין החשוד בתקיפת השניים והוא הובא לחקירה בתחנת המשטרה ובהתאם לצורכי חקירה וממצאיה יובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבימ"ש השלום בת"א".

עדי ראייה שהיו במקום סיפרו כי הנערים שהציתו את המהומה, משתייכים ככל הנראה ל'נוער האיקסים' (נוער מתמודד), שהגיעו למקום והביעו כאמור תמיכה בבן גביר.