השיניים שלכם עלולות להצהיב גם אם אתם לא שותים קפה
השיניים שלכם עלולות להצהיב גם אם אתם לא שותים קפה (צילום: bruce mars on Unsplash)
אאא

אל תגזימו עם הקפה והתה, שימו סוף לסיגריות, צחצחו בוקר וערב - מי מאיתנו לא מכיר את ההוראות האלה כשזה מגיע לשאיפה הגדולה מכולן: שיניים צחורות, חפות מכל כתם.

אך גם אם אתם מקפידים על צחצוח השיניים לאחר כל ארוחה - עדיין השיניים שלכן בסיכון להצהבה. לעתים אפילו בסיכון גבוה יותר. מדוע? כיוון ששיניים מצהיבות לא רק בגלל צריכה של מאכלים ומשקאות, אלא גם בגלל אופן הצחצוח.

רופא שיניים סינגפורי ואושיית רשת פופולרית בשם ד"ר טריסטן פה, העלה לרשת סרטון בו הוא מסביר כי אם אתם מקווים להימנע מהלבנת שיניים או ציפויי חרסינה, כדאי מאוד שתקפידו על צחצוח נכון. מה זה אומר? ובכן, בניגוד למה שאנו עלולים לחשוב, צחצוח שיניים אגרסיבי ממש לא תורם לבריאות השיניים אלא להפך: הוא פוגע בשכבת האמייל הלבנה וחושף את הצבע הצהוב של השיניים.

כך מצחצחים נכון את השיניים:
השתמשו במברשת שיניים רכה וצחצחו את השיניים בתנועות עגולות, בבוקר ובערב. אם אתם צורכים מזונות או משקאות שעשויים להשפיע על גוון השיניים - צחצחו לאחר האכילה או השתייה.

@doctortristanpeh

Yellow Teeth? (Repost) #dentaltips #dentist #tanjongpagar #100am #yellowteeth #whiteteeth #brushteeth #edutok #dentalcare #sg #teeth #tiktoksg #fyp

original sound - Doctor Tristan Peh - Dentist