אאא

בבית החולים 'שיבא' ממשיכים הבוקר (שלישי) להילחם על חייו של איציק סעידיאן, נכה צה"ל שהצית עצמו אתמול מחוץ לאגף השיקום במשרד הביטחון: "הפצוע סובל מכוויות עמוקות ונרחבות בכל גופו".

מבית החולים 'שיבא' נמסר: "ממשיך להיות אנוש מצבו של פצוע הכוויות שהגיע אלינו אמש. הוא מורדם ומונשם ומאושפז בטיפול נמרץ ביחידה הלאומית לטיפול בכוויות".

פרופ' יוסי חייק, מנהל היחידה אמר הבוקר כי: "הפצוע סובל מכוויות עמוקות ונרחבות בכל גופו ומצבו ממשיך להיות אנוש. אנו עושים ככל שביכולתנו על מנת להציל את חייו".

כזכור, סעידיאן -לוחם בגדוד 13 של חטיבת גולני -  הגיע למשרדי אגף השיקום של משרד הביטחון בפתח תקווה ומסיבה שאינה ברורה הצית את עצמו.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

הרמטכ"ל, אביב כוכבי, שוחח עם בני משפחתו ואמר לאחר מכן: "אני שולח בשמי ובשם צה"ל כולו איחולי החלמה מהירה ומלאה לאיציק סעידיאן, לוחם לשעבר בחטיבת גולני שמאושפז ומצבו קשה.

"בין לוחמינו ואנשי המילואים שלנו נמצאים אלו שאת פציעותיהם לא ניתן לראות והם סוחבים בנפשם את צלקות הקרב משך שנים רבות. צה"ל ועם ישראל חבים חוב גדול לאלו אשר מסכנים את חייהם ואת נפשם למען הגנת המדינה ועלינו לעשות הכל על מנת להילחם למענם".

ממשרד הביטחון נמסר אמש: "מאבטחי משרד הביטחון פעלו באופן מיידי להעניק לו עזרה ראשונית והזעיקו את מד"א. האיש, בשנות ה-20 לחייו (26), פונה באמצעות אמבולנס לבית החולים. כוחות משטרה במקום".