אאא

 11 דקות לאחר חצות (שלישי), התקבלה קריאה על תאונת עם רוכב אופנוע בכביש 471, כונני החירום שהגיעו למקום, טיפלו בו והעבירו אותו להמשך טיפול בבית החולים.

התאונה אירעה בכביש 471 ממחלף נחשונים לכיוון מחלף שעריה, כשרוכב אופנוע צעיר מהעיר אלעד - החליק. כוחות ההצלה העניקו לרוכב האופנוע בן ה-21 טיפול ראשוני במקום.

אסף פלג, כונן מד"א, סיפר: "לאחר שהגעתי למקום ראשון, מצאתי את הפצוע מחוסר הכרה והתחלתי בביצוע פעולות מצילות חיים שכללו החייאה ועצירת דימומים תוך שמירה על בטיחות הזירה, עד להגעת כוחות סיוע נוספים".
 

פאראמדיקית מד"א, ליז גורל סיפרה: "כשהגענו למקום ראינו על הכביש צעיר כבן 21 מחוסר הכרה, עם חבלה רב מערכתית קשה, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה כל הדרך לבית חוליםכשמצבו אנוש."

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

יאיר הירש ועזריאל גרוס - חובשים בכירים ביחידת האופנועים של מד"א הצלה פתח תקווה סיפרו: "כשהגנו למקום מצאנו את רוכב האופנוע מוטל בצד הכביש סמוך לאופנוע כשהוא מחוסר הכרה עם חבלה רב מערכתית, הענקנו לו טיפול ראשוני מציל חיים במקום והעלנו אותו במהירות לניידת טיפול הנמרץ להמשך פינוי לבית החולים".

אלי גנסיא חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונת דרכים עם מעורבות רוכב אופנוע כבד ומשאית שהתרחשה בכביש 471 בין מחלף נחשונים לפתח תקווה. יחד עם חובשים נוספים מאיחוד הצלה ביצענו פעולות החייאה ברוכב האופנוע שנפצע באורח אנוש וסבל מפגיעה רב מערכתית"

מנחם סלובטיצקי חובש באיחוד הצלה הוסיף: "מדובר בזירה קשה מאוד, רוכב האופנוע היה מחוסר הכרה וסבל מפגיעה רב מערכתית. לאחר שחזר דופק בזירת האירוע הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כאשר הוא מורדם ומונשם".