אאא

ח"כ ניר ברקת השיק הערב (חמישי) את המרוץ שלו לראשות הליכוד, כאשר על פי ההערכות, בכוונתו להתמודד מול השר ישראל כץ, וגם מול בנימין נתניהו, על הנהגת התנועה ומועמדה לראשות הממשלה.

כ-4,000 איש השתתפו באירוע המרשים, בגני התערוכה בתל אביב, אירוע שהופק כ"הצגת חזון למדינת ישראל חזקה ומתקדמת", ונכחו בו גם יו"ר מרכז הליכוד חיים כץ, יו"ר הסיעה מיקי זוהר והח"כים אבי דיכטר, קטי שטרית, גדי יברקן, קרן ברק, אתי עטייה ופטין מולא, וכן ראשי רשויות ופעילים מרכזיים במפלגה.

האלפים בכנס (צילום: דוברות)
האלפים בכנס (צילום: דוברות)
הגדלה

בנאום שנשא במקום אמר ברקת, בין היתר, כי "רק ליכוד גדול ומאוחד יכול להוביל את המחנה הלאומי ולהביא הישגים משמעותיים", ותקף את ממשלת בנט-לפיד שתושבע ביום ראשון הקרוב: "זו ממשלה שקמה בחטא, ומונעת משנאה ולא מאהבת הארץ והמדינה. אין לה חזון ואין לה דרך".

"הממשלה הזו לא תוכל לקדם את הערכים של המחנה הלאומי, זאת למרות הרוב הגדול בעם והרוב הגדול בכנסת של המחנה הלאומי. את ממשלת השיתוק חייבים להחליף, ומהר", הוסיף כוכב הערב.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

ברקת סיים באומרו: "הליכוד היא התנועה המשמעותית, השורשית והחזקה מכל התנועות. באחדות, ביוזמה, בחדשנות ובאומץ לב - נחזור וננהיג את המדינה, לביטחון, להישגים ולעוצמה".

 (צילום: מתוך הפייסבוק הרשמי)
(צילום: מתוך הפייסבוק הרשמי)
הגדלה

יצוין, כי מקורבי ברקת אומרים הערב, כי להצלחת הכינוס משמעות מיוחדת, על רקע הטענה כי יריבו הפנימי, שר האוצר ישראל כץ, ניסה להניא רבים מלהשתתף באירוע, וכשל.

ב'כאן חדשות' דיווח הכתב מיכאל שמש, כי עלותו הכספית של הערב המרשים, הגיע ל-700,000 שקל, שיצאו מחשבונו הפרטי של ברקת.

צפו בתיעוד