אאא

תאונה מחרידה התרחשה הערב (ראשון) במודיעין עילית, נערה בת 12 נפגעה באורח קשה מרכב חולף ברחוב נתיבות המשפט בעיר ופונתה במצב קשה לבית החולים שערי צדק בירושלים.

חובש הצלה יהודה מור סיפר: "כשהגעתי למקום מצאתי נערה כבת 12 כשהיא מעורפלת הכרה הסובלת מחבלה רב מערכתית לאחר שנפגעה מרכב. יחד עם הפראמדיקים, הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני והיא פונתה במצב קשה ולא יציב להמשך טיפול בבית החולים שערי צדק בירושלים".

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א נתי רוטר סיפר: "הגענו למקום התאונה וראינו אזרחים מחלצים את הנערה שנלכדה מתחת לחלקו האחורי של הרכב, היא הייתה עורפלת הכרה וסבלה מחבלת ראש קשה מאוד. מיד הענקנו לה טיפול רפואי מתקדם ומציל חיים שכלל חבישות, קיבועים ומתן תרופות ופינינו אותה לבית החולים כשמצבה קשה."

איציק הלל חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בילדה שנפגעה מרכב ונחבלה בראשה. הענקתי לה סיוע ראשוני בסיוע חובשים נוספים ולאחר מכן היא פונתה לבית החולים שערי צדק בירושלים כשבשלב זה מצבה מוגדר קשה".

מהמשטרה נמסר, כי היא "חוקרת תאונת דרכים במודיעין עלית, במהלכה נפגעה נערה בת 12 במוקד 100 של משטרת ישראל התקבל לפני זמן קצר דיווח על תאונת דרכים בעיר מודיעין עלית בין רכב פרטי להולכת רגל נערה בת 12. עפ"י גורמי רפואה הנערה נפצעה באורח קשה והיא פונתה לבית החולים אסף הרופא. כוחות משטרה הגיעו במקום. נסיבות התאונה בבדיקה".

הציבור נקרא להעתיר בתפילה עבור הנערה לאה בת הניה איטה, לרפואה שלמה בקרוב.

סרטון זה מופץ ברשתות החברתיות וניסיונותינו לאתר את בעל זכויות היוצרים לא צלחו. אם זהות הצלם ידועה לכם הודיעו לנו בדוא''ל [email protected] השימוש בסרטון נעשה בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים, התשס''ח-2007