אאא

חרדי כבן 30 נהרג הערב (שני) בתאונת דרכים קשה בכביש 90 סמוך לעוג'א אתחתא לאחר שרכבו התנגד במשאית. הנהג נלכד ברכב ולאחר פעולות חילוץ כוחות ההצלה נאלצו לקבוע את מותו במקום.

פראמדיק מד"א רומן בלמן וחובש רפואת חירום במד"א דניאל מוסאי סיפרו: "ראינו שמדובר בתאונה קשה מאוד בין רכב פרטי ומשאית. הרכב היה מעוך לחלוטין ובתוכו נלכד גבר בשנות ה-30, ביצענו בו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים וקבענו את מותו במקום. נהג המשאית טופל במקום ופונה לבית החולים העמק כשמצבו קל".

רשף יוסי דהרי, מפקד המשמרת בכיבוי והצלה מחוז יו"ש, סיפר: "כשהגענו למקום האירוע נגלה לעינינו מחזה קשה של תאונת דרכים בין רכב פרטי למשאית כאשר הרכב הפרטי 'קרוע' מעצמת המכה ונהג הרכב נמצא במקומו במצב של 'איבוד צלם אנוש', וכוחות הרפואה קבעו מוות על נהג הרכב.

"לאחר מכן החלנו בפעולות חילוץ קשות ומורכבות באמצעות כלים הידראוליים על מנת לפעול לחילוצו של ההרוג בזהירות המרבית וברגישות לכבוד המת".

מהמשטרה נמסר: "מותו של נהג הרכב הפרטי נקבע במקום ע"י גורמי רפואה. נהג המשאית נפצע באורח קל ופונה אל בית החולים העמק בעפולה. כוחות המשטרה נמצאים במקום. נסיבות התאונה בבדיקה".