אאא

תחרות השירה "כוכב המג'יק קאס", מבית "כיכר השבת", שתבחר את ילד הפלא הבא של ישראל, ממשיכה לפרק הרביעי והאחרון בשלב האודישנים - והמתח מתעצם, עד לסגירת הנבחרת של התוכנית.

גם הפרק מתייצבים ארבעה מתמודדים - שצלחו מאות אחרים שנרשמו ועברו לשלב האודישנים, בפני ארבעת השופטים שלנו, בליווי הפסנתרן והיוצר אחיה כהן, כדי לזכות ולקבל את המג'יק קאס ולעבור לשלב הבא של התוכנית.

"כוכב המג'יק קאס"
לכל הכתבות, הביצועים והפרקים המלאים - עברו לעמוד התחרות

במהלך הפרק התגלה וויכוח משמעותי בין השופטים על שירת אחד הילדים. וגם, אחד המתמודדים הוא ילד שהגיע מ... סוף העולם. בין המתמודדים האחרונים בקרב על מקום בנבחרת ישנו מתמודד שכבר ניצח בתחרות שירה מקומית, ויש גם שיר שנכתב במיוחד לתחרות שלנו.

וזה, לא הכל: מי המתמודד שכל השופטים רוצים לראות אותו בגמר? ומה הייתה ההודאה המפתיעה של השופט נתנאל לייפר?

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

התחרות, בחסות פארק השעשועים העתידני - "מג'יק קאס", מסקרנת ומאתגרת את עולם המוזיקה החסידי, בהיותה הראשונה במגזר החרדי שמביאה תחרות שירת ילדים, בהפקת ענק וברמה מוזיקלית שעדיין לא נראתה, וצפויה להכתיר את ילד הפלא הבא.

המנחה הוותיק והפופולארי, מנחם טוקר, מנצח על חבר השופטים הכולל את את ילדי הפלא לשעבר - הזמר נתי שיש והחזן שרוליק הרשטיק. מבקר המוזיקה הקפדן של 'כיכר השבת' ועורך מדור המוזיקה, נתנאל לייפר, ואיש הסאונד והמעבד מאולפני 'סינטי מיוזיק', עדי נתנאלי

אז מי יהיה ילד הפלא הבא? צפו בפרק הרביעי שלוקח אותנו אל שלב הנבחרת...

תודות:

  • המנהל המוזיקלי של התוכנית עדי נתנאלי
  • תודה מיוחדת ליענקי ברוין - אולפני - EQ studios