אאא

יו"ר 'שלומי אמונים', ח"כ מאיר פרוש,  התארח לריאיון באולפן 'כיכר השבת' והתייחס לגזירת המעונות של שר האוצר אביגדור ליברמן ותקף: "הוא צריך לספר מאיפה הוא לקח כסף בשביל לקנות לקומוניסטים ולרוסים".

במהלך הריאיון התייחס ח"כ פרוש לאחריות של בנימין נתניהו לאי הקמת הממשלה, למאבקים בתוך 'אגודת ישראל', החשש מחוק הגיוס והקמת ועדת החקירה הממלכתית לאסון הנורא במירון. צפו בריאיון המלא.

קטע מהריאיון

לדבריו: "לא שזה לא היה צפוי שהרי הוא התריע ואמר שזה מה שהוא רוצה לעשות, שהוא רוצה להיות במשרד האוצר, כנראה שיש לו עוד סיבות שיתבררו בהמשך או בעבר על מה שהיה איתו על כל מיני תיקים, הוא אמר במפורש שהוא רוצה להיות במשרד האוצר כי רוצה להוריד משם את כל הדברים שאפשר לפגוע בחרדים, זו המטרה שלו - קומוניסט אמיתי".

הערכת שזה יגיע כל כך מהר?

"הוא צריך להיערך לתקציב, הוא צריך לספר מאיפה הוא לקח כסף בשביל לקנות לקומוניסטים ולרוסים כל מיני דברים, אז הוא מוריד מהחרדים".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

ח''כ מאיר פרוש בריאיון לישי כהן
ח"כ מאיר פרוש בריאיון לישי כהן
הגדלה

כמה אתה מאוכזב מנפתלי בנט שהצהיר בנאום הראשון שלו ש'אני יהיה הראשון שידאג לחרדים'?

"שהוא אמר את זה ידעתי שהרבה הוא לא יוכל לעשות, כי בפועל אין לו כוח בתוך הממשלה, הוא לקח את ראשות הממשלה כתוצאה מכך שהוא אמר ש'אני יכול להקים את הממשלה ואני ארכז את כולם' אבל כל אחד יודע שאין לו כוח הוא עם שישה מנדטים".

פרוש חשף: "פנו אלי מוועדי הורים שרוצים להפגין מול הבית של בנט עם הילדים והעגלות, אמרתי להם 'תנו לו שלשה ימים יש לו זכות ווטו - נראה אותו'".

צפו בריאיון המלא