אאא

במשטרת ירושלים ממשיכים להילחם בתופעה הכמעט יום-יומית, של תקיפות יהודים במזרח ירושלים, שלאחרונה החלה לצבור תאוצה.

מדובר על סיפור שאירע לפני כמה שבועות, וכעת מתפרסם התיעוד שלו. במהלך פעילות של שוטרי סיור, סמוך לתחנת דלק בכניסה לשכונת שיח ג'ראח בירושלים, הבחינו השוטרים בצעיר חרדי צעיר המסמן לעברם בתנועות ידיים.

השוטרים עצרו את הניידת וניגשו לצעיר הנסער והחבול, עם סימני אלימות בפניו, שסיפר להם - כי הותקף על ידי חשוד שהיה ברכב חולף, הצעיר סיפר לשוטרים, שהוא נסע על אופניו, ולפתע הגיח החשוד עם רכבו - עצר לידו והחל לתקוף אותו כאשר מיד לאחר מכן נמלט מהמקום.

בפעולות חקירה מהירות של משטרת ירושלים, תוך שימוש ביכולות טכנולוגיות, אותר החשוד שנהג ברכב והוא נעצר ומעצרו הוארך בבימ"ש.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

לפני כשבוע, הוגש כנגדו כתב אישום על ידי פרקליטות מחוז ירושלים בגין תקיפה הגורמת לחבלה של ממש ממניע גזעני, כמו במקרים קודמים בתקופה האחרונה, במזרח ירושלים.

גוררים במשטרה אומרים ל'כיכר השבת': "תגובה מהירה ופעולות חקירה מקצועית שערכה תחנת שלם של מחוז ירושלים, הביאה לאיתורו של החשוד עוד באותו היום והעברתו לחקירה".

"בכתב האישום שהוגש נגד החשוד מתואר שהנאשם הכה באגרוף לפנים את הצעיר החרדי מה שגרם לצעיר ליפול על הקרקע. בשלב הזה הנאשם המשיך לתקוף את המתלונן".