אאא

לאחר ששנה שעברה, לרבים היה חסר שמחות בית השואבה בחג הסוכות - בשל הסגר שהיה, השנה, 'כיכר השבת' בשיתוף 'מרכז העניינים', מגיש את רשימת שמחות בית השואבה בכל רחבי הארץ, עם מאות מיקומים וזמנים מדויקים.

מדי יום בחול המועד, תעלה כתבה מסכמת של האירועים של אותו יום, יש לכם גם אירוע, ורוצים שהוא יוזכר בכתבה, תוכלו לשלוח מייל על האירוע שלכם - לכתובת: [email protected]. חג שמח!

יום שלישי, מוצאי יום טוב ראשון של סוכות

בית המדרש הגדול של חסידות ויז'ניץ בבני ברק כמידי ערב בליווי תזמורת

בית המדרש הגדול של חסידות תולדות אהרן בשכונת מאה שערים בירושלים כמידי ערב בליווי מקהלת החסידות.

בית המדרש הגדול של חסידות תולדות אברהם יצחק בשכונת מאה שערים בירושלים כמידי ערב בליווי מקהלת החסידות.

בית המדרש הגדול של דושינסקיא ברחוב שמואל הנביא בירושלים בליווי שרוליק דייטל ומקהלת החסידות.

ישיבת 'חזון עובדיה' בשכונת רוממה בירושלים בהשתפות נשיא הישיבה הראש"ל הגר"י יוסף, עם הזמר יונתן איבגי בליווי הקלידן נתי בן עטר.

ישיבת 'עטרת שלמה אריה' לצעירים בירושלים, בליווי תזמורת.

ישיבה לצעירים חניכי הישיבות קרית אתא, בביהמ"ד מאקאווא עם הזמר יהודה מנהיים והקלידן מאיר פריד.

בחולון, במרכז האירועים פאשה צמוד לימית 2000 עם הזמר רולי דיקמן ותזמורתו של יואלי דיקמן. הכניסה חופשית.

בית כנסת המרכזי שיכון ה' בבני ברק, עם הקלידן זמר מוטי גלזר.

ישיבת 'משכן התורה' ברחוב הלפרין פינת ברטנורא בבני ברק, עם הקלידן-זמר אברימי גולדשטיין.

בבית כנסת הכלל חסידי רחוב בית ישראל 1 בעמנואל עם תזמורתו של יהודה זריל.

ישיבת תפארת מרדכי בבני ברק, שמחת בית השואבה תתקיים באולמי הדקל ברחוב עזרא 22 בשעה 21:00. בהשתתפות הזמר אריק דביר.

בית המדרש מישקולץ בפתח תקווה, עם מקהלת 'מלכות' הקלידן צביקי רובין ומקהלת הילדים חסידמלעך.

ישיבת 'כנסת חזקיהו' לצעירים ברכסים, עם הזמר יוסי רוטנר והקלידן שימי הירשנבוים.

ישיבת 'בית דוד' בבני ברק, עם הקלידן רפי שטיין בליווי הזמר שלמה גובי.

בישיבת 'דעת תבונות' בני ברק ברחוב קהילות יעקב פינת אברהם בן דוד  עם הזמר אשר קורצוג  והקלידן איציק וורטהיימר.

ישיבת "אבן האזל" אלעד עם הזמר והקלידן מוישי לוין. השמחה תיערך במשכנה הזמני של הישיבה ברח' אבן גבירול.

בישיבה לצעירים "אופקים", עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי תזמורתו של משה שמחה.

קהילת חניכי ישיבת אורחות תורה רח' רבי עקיבא 79 בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרן.

היכל כולל 'עטרת שלמה' והישיבה לצעירים 'עטרת שלום יוסף' במודיעין עילית בליווי תזמורת.

ישיבת 'משכן התלמוד' במודיעין עילית, עם הזמר שרוליק רוזנטל והקלידן ארי קוריץ.

ישיבת 'אור תורה' ברחוב ריב''ל בית שמש, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן אלי דולינסקי בשעה 21:30.

בבית הכנסת איילת השחר ברחוב נחל שורק 13 בית שמש, עם הקלידן יענקי אנגל והזמר איציק ניר.

ישיבה לצעירים 'שערי חכמה' ברחוב בן יעקב בבני ברק יופיע הקלידן והזמר יוסף הרמן.

שמחת חג המרכזית בעמנואל רחוב הגר"א 11 בשעה 20:30 יופיעו גדול הזמר מאיר גפני בליווי תזמורת מורחבת בניצוחו של המעבד בני לאופר.

ישיבת 'עטרת ישראל לצעירים' הפסגה 57 ירושלים יופיעו חיים פלאם עם דוד קליגר.

בית הכנסת מניין אברכים רחוב גבע נתניה יופיעו אמן הקומזיצים שלומי קצנלבוגן בליווי הקלידן יהודה שץ.

שמחת בית השואבה וקבלת פני רבני השכונה. תתקיים במשכן באב"ד, רחוב בעל השאילתות 25 גבעת שאול. 
מוצאי חג הראשון בשעה 21:00 עם הזמר החסידי אהרל'ה שארף, בליווי שימי יאקאב ותזמורתו. 
 

ישיבת היכל יוסף באולמי נוף עילית מודיעין עילית בשעה 22:00 בליווי הקלידן והזמר יהודה גלברמן.

בית הכנסת כלל חסידי בית שמש יופיע הזמר יוסי לייפער בליווי הקלידן שרוליק שטרן .

בית הכנסת הבונים בפתח תקווה יופיעו הזמר יונתן שינפלד בליווי תזמורתו של אשר גבאי והכנר דניאל אהביאל.

ישיבת ההסדר כרמיאל. סוג האירוע: שמחת בית השואבה עם קהילת הישיבה וקהילת שכונת הדר. איפה ומתי יתקיים האירוע: מוצאי חג ראשון, סוכת ראש הישיבה. מי מופיע: ראש הישיבה, רבני הישיבה, ואורחים רבים.

יום רביעי, א' דחול המועד סוכות

האמן והיוצר זלמן שטוב, יערוך תפילת שחרית של חג, בבית הכנסת הלובי, רחוב הקבלן 29, הר נוף ירושלים, החל מהשעה 09:30.

ישיבת 'דעת אהרון' – קפלן החדשה בירושלים, עם הזמר מושי וולס בליווי תזמורתו של רפי שטיין.

ישיבת 'בית מאיר' בבני ברק, בליווי תזמורת.

ישיבת אור אלחנן ברוממה בירושלים, יופיעו שמוליק קליין ויוחנן אורי, השמחה ברחוב אהליהב, תחל בשעה 20:00.

ברחבת ת"ת "פרי תואר" באלעד,  עם תזמורתו המורחבת של שימי יונייב והזמר יצחק ריס.

בית כנסת המרכזי-זכרון שלמה רחוב הרב כהנמן בשכונת רמת שלמה ירושלים עם תזמורתו של יהודה זריל.

שמחת בית השואבה המרכזית לילדים מיוחדים במודיעין עילית ע''י 'בלב אחד', עם תזמורתו המורחבת של ארל'ה נחשוני והזמרים יונתן שינפלד, אוהד מושקוביץ, קובי ברומר  ויהודה פליישמן באולמי 'גן הדסים' בשעות הצהריים.

שכונת רחביה שערי חסד בירושלים  מוסדות אשרינו רחוב אוסישקין 32 ברחבת בית הספר אוולינה, עם שמחה אברמציק ותזמורתו, הזמר ארל'ה שארף ומקהלת הילדים חסידמלעך.

ישיבת כנסת יחזקאל באלעד, תקיים שמחת בית השואבה בליווי תזמורת, החל מהשעה 20:30, בבניין הישיבה בעיר.

בשעה 20:30 יגיע רבי אלימלך בידרמן לביכנ"ס הגדול "אש קלמן" מדבר סיני 29 גבעת המבתר. לאחר מכן תחל שמחת בית השואבה בליווי מוזיקלי. עזרת נשים פתוחה.

'יביע אומר' בפתח תקווה בליווי גדול הזמר התימני ציון גולן ותזמורת מורחבת בשעה 20:00 ברחבת ביה''ס בית יעקב רח' החמישה 8 שעריה.

בבית מדרש של חסידות ספינקא ברחוב דונולו בבני ברק, עם שלמה גובי והקלידן מנדי קלצקין.

בית 'שיח סוד' בירושלים עם זאנוויל וינברגר בליווי מקהלת 'מלכות' והקלידן שמוליק לוטרמן.

ישיבת 'היכל יוסף' מודיעין עילית, עם הזמר יוסי רוטנר בליווי הקלידן יהודה שץ.

בקהילת חורב רעננה, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

ישיבת 'אור אליעזר' לצעירים בבית שמש, בליווי תזמורת.

שמחת בית השואבה המרכזית, בקהילה החרדית בנוף הגליל, עם המעבד ישראל סוסנה ותזמורתו המורחבת והזמר שמחה פרידמן.

ישיבת 'עטרת שלמה' לצעירים בביתר בליווי תזמורת.

ישיבת 'אהל אברהם' ברח' חוני המעגל באלעד, עם הזמר והקלידן מוישי לוין.

באולמי האצולה באשדוד, עם הזמר רולי דיקמן ותזמורתו של יואלי דיקמן.

בית הכנסת ויז'ניץ ברחוב סנדר חדד 6 בפ"ת עם הזמר אשר קורצוג והקלידן איציק ורטהיימר.

בקהילת חניכי הישיבות פרדס כץ רח' בנימין אברהם 1 בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרן.

בבית הכנסת המרכזי "זיו יהודה" ברחוב צבי הרלינג בשכונת קרית הרצוג בני ברק, עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי הקלידן חיים פולק.

ברחבת ת"ת מוריה נחל שורק 4 בית שמש יופיע הזמר עמיחי שפיגלר ותזמורתו בשעה 20:30.

שמחת בית השואבה לתושבי קריית מלאכי, תתקיים בבית הכנסת שערי רחמים בשכונת המחנה, החל מהשעה 20:00 עם דוד חפצדי ולהקתו.

קהילת חיים שאל יהודה הנשיא 53 אלעד יפיע הזמר ארי ברמן ותזמורתו.

בבית הכנסת איילת השחר רח' בעל הסולם 3 רמת אברהם בית שמש יפיע תזמורת וכלי שיר.

חסידות לעלוב ירושלים בהיכל ישיבת קמניץ רחוב דוד 19 יופיע הזמר מנדי סופר ומקהלת החסידות.

כולל עיתים באחיסמך בסוכת ראש הכולל הרב פכטר שליט"א יופיעו הכליזמרים של לוד.

ישיבת עפולה יופיע הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

ישיבת משכן העדות בר אילן 32 ירושלים יופיע אלחנן מינץ ותזמורתו.

ישיבת קול תורה בית וגן יופיע הזמר והקלידן יהודה גלברמן .

ישיבת מאור התלמוד רחובות יופיעו הזמר יוסי לייפער והקלידן איציק איזנשטט.

ישיבת תורה מציון בהר ציון מעלה שז"כ 3 ירושלים יופיעו שלמה קפלן ותזמורתו בליווי הקלרינט שוקי וינברג.

בחסידות דושינסקי בירושלים יופיעו שרוליק דייטל ומקהלת החסידות.

ישיבת קול תורה יופיעו הזמר גלעד פוטולסקי בליווי תזמורתו של מוישי וינדיש .

ישיבה לצעירים בית שמש יופיע כוכב הזמר יהודה פליישמן ותזמורתו .

יום חמישי, ב' דחול המועד סוכות

ישיבת חברון בגבעת מרדכי בירושלים, עם ענק הזמר מנדי וייס ותזמורתו המורחבת של אריק דביר.

שמחת בית השואבה בעיר דוד, תתקיים היום בין השעות 15:30-18:00, עם חיליק פרנק בהשתתפות הרב שמואל אליהו - שילוט הכוונה מהכותל.

ישיבת 'עטרת שלמה' בקרית הישיבה ראשון לציון יופיע הזמר זאנוויל וינברגר בליווי תזמורתו של רפי שטיין ומקהלת 'מלכות'.

ישיבת 'פינקל' בשכונת רמות ד' בירושלים - בשעה 20:00, יופיע הזמר ארהלה סעמט, עם תזמורתו של הרשי סגל. מסכי ענק יוקמו ברחוב הסמוך לישיבה, לטובת הנשים והשכנים.

ישיבת מיר בשכונת בית ישראל בירושלים, מקהלת 'מלכות' עם הקלידן צביקי רובין.

ישיבת 'בית מדרש עליון' בבני ברק, עם הזמר יוסי לייפער ותזמורתו.

ישיבת 'קרית מלך' בבני ברק, עם הקלידן מנדי פינקל והזמר מאיר בריינס.

בבית מדרש 'שבט הלוי' ברחוב הרב דסלר בבני ברק, עם הקלידן יענקי אנגל בליווי מקהלת החסידות.

ישיבת 'אורייתא' בירושלים, עם בעלי המנגנים אברומי מושקוביץ, משה מנדלסון, ואמן הקלרינט שלמה מינצברג.

ישיבת 'בית מאיר' לצעירים, בחדר האוכל של הישיבה גדולה ברחוב אמרי חיים 24 בבני ברק את הערב ילוו הקלידן איתמר שטיין והזמר אליהו לייפער.

בבית הכנסת קהל עדת ירושלים המתמידים בשכונת התמר ביתר, עם קלידן יהושע קרישבסקי  הזמר יוסלה קרישבסקי וארי ברנד.

קהילת 'יראנו ניסים' ברחוב איתמר בן אבי בנתניה, עם המעבד ישראל סוסנה ותזמורתו והזמר יוני ברגר .

בית הכנסת המרכזי 'מאור שרגא' ברחוב אבן גבירול באלעד, עם הזמר והקלידן מוישי לוין.

קהילת "בית אבא" בפתח תקווה, עם הקלידן זמר מוטי גלזר.

ישיבת נחלת עפולה תקיים שמחת בית השואבה בישיבת היכל התורה בהר נוף, ילוו את הערב הקלידו אברהם דוויטש ותזמורתו. תחילת המעמד בשעה 19:45, בתפילת ערבית.

קהילת מרכז העיר פתח תקווה ברחוב הרצל 7, עם אריה ברונר ותזמורתו.

מוסדות קרעסטיר בשכונת רמת שלמה בירושלים בבית המדרש זכרון ישעי'ה בליווי תזמורת מורחבת.

ישיבת 'דרכי דוד' בבני ברק, עם הזמר שרוליק רוזנטל בליווי הקלידן יהודה אדרי.

קהילת 'אורחות איש' בהר נוף ירושלים רחוב קצנלבוגן 71 בשעה 20:30 יופיע הרב צביקה בנדר.

איגוד הקהילות בני התורה ברמה ג' 2 בבית שמש, עם תזמורתו של שלמה ברונר.

אבי מן והקלידן אשר גבאי קומזיץ לקהל הרחב בבית הכנסת במרכזי בשכונת בר אילן ירושלים.
 

תזמורת מלודי בניצוחו של ישי אבן חיים עם הזמר אברומי וינברג בישיבת אש התורה ברובע היהודי בירושלים.

ישיבת 'תורת חיים' בירושלים עם מקהלת 'מלכות', תזמורת פייער והזמר מוטי גולדמן.

בית הכנסת "משכן ראובן ומרים" קרית הרצוג ב"ב בשילוב חנוכת בית הכנסת, עם האחים אברהם ויצחק ריס בליווי תזמורתו של שימי יונייב.

בבית הכנסת 'בית מנחם' צעירים, רח' זכריה מדר 28 רחובות, עם בעל המנגן שימעל'ה והגיטרה יחד עם אמן הקלידים יוסי זולדן.

שכונת שמואל הנביא בירושלים במגרש כדורגל רחוב חפץ חיים, עם הזמר אבי מן והקלידן אשר גבאי.

ישיבת 'ברכת שמואל' ברחוב נחל שורק בית שמש, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן אלי דולינסקי.

ישיבת 'תורת מרדכי' במודיעין עילית, עם הקלידן יהודה שץ והזמר שלוימל'ה קרישבסקי בשעה 21:00.

קהילת בני תורה בירושלים פסגת זאב ברחוב משה דיין 84, עם הקלידן זמר אשר קורצוג.

בביהמ''ד מניין אברכים ברחוב הרב אבוחצירא 9 בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרן.

באמפי פארק בית שמש עם הזמרים בני פרידמן, רפאל מלול .

ישיבת מעיני החכמה טלזסטון יופיעו הזמר מוישי וולס בליווי הקלידן חנניה סונדרס.

בית המדרש חניכי הישיבות בשכונת  גני איילון רחוב הרב אלישיב 1 לוד יופיע יענקי רובין ותזמורתו ומקהלת נגינה.

בניין המועצה הדתית בבת ים רחוב פנקס 2 יופיע הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

שמחת בית השואבה לתושבי עכו, עם משה דוויק ולהקתו, תתקיים החל מהשעה 20:00, ברחבת בית ספר ברכת ישראל, ברחוב משה שרת 6 עכו.

בחצר נדבורנא בביתר עילית רחוב צדקה 3 יופיע הקלידן מוישי טיטלבוים בליווי מקהלת החסידות.

ישיבת ברכת דוד בר יוחאי 6 בני ברק יופיע הזמר החסידי יחיאל ליכטיגר.

בחצר החסידות סאווראן בהר נוף יופיע הזמר שימי רבינוביץ בליווי הקלידן מרדכי אטינגר.

בית המדרש תורה ויראה במאה שערים יופיע הזמר משה קרישבסקי בליווי הקלידן שרוליק דייטל בירושלים.

ביהכ"נ ברסלב בצפת צה"ל 7 יופיע הזמר אברהם בורשטיין בליווי תזמורת כלייזמר.

 בישיבה לצעירים משאת המלך באלעד, רבי חייא 11, החל מהשעה 20:00.

שמחת בית השואבה באשדוד רובע י"ז - פארק סיטרין, עם מידד טסה ותזמורתו, מופע להטוטי אש ולייזר, של מאיר אטדגי. בשעה 20:00.

הקהילה הליטאית בעפולה עילית עורכת שמחת בית השואבה, בבית כנסת נצח ישראל רחוב פנקס מעריב בשעה 20:00
עם בעל מנגן.

בשעה 19:00 בתלמוד תורה ארחות איש רח' קצנלבוגן 71, הר נוף ירושלים, בליווי התזמורת של צביקה בנדר ובהשתתפות תלמידי ובוגרי התלמוד תורה

בבמה המרכזית בחברון בצהריים יופיעו הזמרים קובי ברומר יונתן שינפלד ויונתן רזאל והקינדרלך בליווי תזמורתו של אהרלה נחשוני .

ישיבת ההסדר הר עציון. בישיבה ביישוב אלון מורה.מי מופיע: תזמורת הישיבה. אטרקציות מיוחדות: תשומת לב מיוחדת תהיה לתלמידי חו"ל הלומדים בישיבה, והגעת תלמידים מהצבא הנמצאים כעת במהלך שירותם הצבאי, כל זאת עם אלפי בוגרי הישיבה במהלך יותר מיובל שנות פעילות.

יום שישי ג' דחוה"מ 

בבית הכנסת תפארת חיים בשעה 11:30 בבוקר ברחוב נחל שורק 15 בית שמש יופיעו הזמר יהודה יוספזון בליווי הקלידן יהודה דולינסקי.

מוצאי שבת חול המועד

ישיבת מן ההר בביתר עילית יופיעו הזמר מוישי וולס והקלידן חנניה סונדרס.

בבית אבא חושי בחיפה, עם הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן והזמר יניב מדר.

ישיבת 'עטרת שלמה' לצעירים ברחוב אבטליון 11 באלעד בליווי תזמורת.

בכולל הלפרין, רחוב מהרש"ל בבני ברק, עם הקלידן-זמר אברמי גולדשטיין.

ישיבת 'עטרת התלמוד' ברחוב דרך לחי 79 תל אביב עם תזמורתו של יהודה זריל.

קהילת "רננים" בירושלים, עם הקלידן זמר מוטי גלזר.

מוסדות חדוות התורה בשכונת רוממה בירושלים, יקיימו שמחת בית השואבה, החל מהשעה 20:00, בליווי אלי פרידמן.

בקהילת תפארת יעקב רמה ג' בית שמש,  עם זאנויל וינברגר והקלידן הרשי סגל.

במושב יסודות, יכניסו במוצאי שבת ספרי נביאים "על קלף", שנכתב ונתרם ע"י בני הקהילה הקדושה - המעמד ההיסטורי יתחיל בשעה 21:00 מביתו של רב המקום הרב יעקב חיים קליין,  לכיוון רחבת בית הכנסת המרכזי, ובשעה 22:15 סעודת מלווה מלכה מפוארת, ולאחר מכן ובשעה 23:00 שמחת חג שירה וריקודים, עד השעות המאוחרות של הלילה עם הקלידן והזמר קובי וינר.

המופע הגדול של שמחת בית השואבה באמפי פארק קרית גת, ביחד עם הזמרים חיים ישראל, רפאל מלול ואברומי ויינברג, החל מהשעה 20:30.

בבית הכנסת חניכי הישיבות רחוב אנילביץ בבניין ת''ת תורה ודעת, עם הזמר והקלידן דודי ביטרן.

ישיבת 'תורת ישראל' לצעירים באופקים שע"י מוסדות 'עטרת שלמה' בליווי תזמורת.

ישיבת 'אור אלחנן' לצעירים בשכונת גבעת שאול בירושלים עם הקלידן פסח באגד בשעה 21:00.

ישיבת 'דברי מלך' בבית שמש, עם הזמר לוי כהן ואלי דולינסקי.

הזמר אבי מן ותזמורתו בקהילת האדמור רבי יהודה אבוחצירא בנתיבות.

ישיבת בית מדרש גובה 'פינקל' בשכונת רמות בירושלים, עם הבעל מנגן הרב מאיר אדלר והזמר ארל'ה סמט.

ישיבת דרכי יוסף הטורים 36 ירושלים יופיע הזמר יחיאל ליכטיגר בליווי הקלידן שם טוב.

יום ראשון, ליל הושענא רבא

בחצר הקודש פרמישלאן עם הזמר הרשי אייזנבך עם הקלידן חיים פולק בליווי מקהלת פרמישלאן.

בית המדרש 'דברי חיים' בב"ב עם הקלידן-זמר אברמי גולדשטיין.

ישיבת ההסדר אור וישועה חיפה. סוג האירוע: פעילות שמחת בית השואבה אטרקטיבית למשפחות וילדי העיר.
איפה ומתי יתקיים האירוע: יום ראשון, כ בתשרי בבוקר. מי מופיע: רבנים מצוות הישיבה ומבוגרי הישיבה המלמדים במערכת החינוך. אטרקציות מיוחדות: אורח מפתיע, חידונים הפתעות ופרסים לילדים.

ישיבת ההסדר היכל אליהו כוכב יעקב, סוג האירוע: לימוד ליל הושענא רבה לנוער/מבוגרים, האירוע יתקיים בכוכב יעקב בליל הושענא רבה. מי מופיע: מגוון רבנים אטרקציות מיוחדות: לאור הצלחת הלימוד בליל הושענא רבה בשנים האחרונות החליטו בישיבה לקיים בנוסף ליל לימוד לנוער.

ישיבת ההסדר אשקלון. סוג הארוע: שמחת בית השואבה בסוכתו של ראש הישיבה ברחוב החרוב 3 אשקלון, יום ראשון כ' תשרי, בשעה 12:00. מי מופיע: רבני הישיבה בשיתוף כלי נגינה

יום שלישי, מוצאי שמחת תורה - הקפות שניות

בית מנחם בכפר חב"ד, הקפות שניות מסורתיות בליווי תזמורת.

בית הכנסת קהילות יעקב נווה יעקב ירושלים יופיעו הזמר מוישי וולס והקלידן חנניה סונדרס בליווי מקהלת נגינה.

ישיבת 'אור החיים' בירושלים בראשות הגאון רבי ראובן אלבז, אלפים מכל קצוות הארץ נוהרים לישיבה עם הזמר יהודה מלכה ותזמורתו החל מהשעה 21:30.

בית הכנסת מגן דוד רח' קדושי מצרים 6 יהוד יופיע הזמר אסף שפר ותזמורתו.

רחבת ביהכ"נ היכל דוד מרגולין 14 תל אביב יופיע הזמר יהודה ועקנין ותזמורתו.

ישיבת 'עטרת ישראל' בקרית הישיבה במודיעין עילית בליווי תזמורת.

ישיבת 'אור ישראל' בפתח תקווה, עם הקלידן יענקי רובין ומקהלת 'מלכות'.

ישיבת בית מתתיהו, במוצאי שמחת תורה יתקיימו ההקפות השניות המסורתיות בישיבה, בליווי יענקי לנדא ותזמורת מורחבת, על טהרת ניגוני קרלין, החל מ 22:30 ועד 02:30 בלילה.

ישיבת 'נתיבות חכמה' (וולפסון) בית וגן ירושלים, עם יוסלה קרישבסקי ואיציק אייזנשטרק.

ישיבת 'עטרת יוסף' שע"י מוסדות 'עטרת שלמה' ברחוב חגי בבני ברק בליווי תזמורת.

ישיבת 'רבנו חיים עוזר' ברחוב שלמה המלך בבני ברק בליווי תזמורת.

בחצר חסידות נדבורנה בקריה בבני ברק, בליווי מקהלת החסידות.

בית המדרש של חסידות מודז'יץ ברחוב חבקוק 20 בני ברק, עם הבעל מנגן יהודה זריל.

הקפות שניות בחסידות ביאלא בני ברק ברחוב ירושלים, עם מקהלת ביאלא והסולן הזמר שמוליק גפנר לצד הקלידן נחמן כהן.

בחצר הקודש פרמישלאן בבני ברק, עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי הקלידן חיים פולק.

ישיבת 'באר התלמוד' שע"י מוסדות יקירי ירושלים יופיע הזמר שרוליק קלצקין בליווי תזמורתו של רפי שטיין.

קהל עדת ירושלים 'המתמידים' ברחוב מנחת יצחק בירושלים, הקפות המרכזיות, עם ארל'ה סמט, משה מנדלסון, שלמה מינצברג ונחמן אלביץ.

בית המדרש של חסידי דושינסקיא בירושלים, עם זאנויל וינברגר והקלידן יואלי מרקוביץ.

הקפות שניות יתקיימ ברחבת בית הכנסת היכל דוד רחוב מרגולין 14 יד אליהו תל אביב, בשעה 20:30 בליווי הזמר יהודה ועקנין ותזמורתו.

ישיבת 'מאור יצחק' חמד בשילוב חנוכת הבית למבנה הפנימיה החדש, עם מוישי סלושץ ותזמורתו.

ישיבת 'מאור התורה' בירושלים בשעה 22:00 עם הזמר יצחק ריס והקלידן אשר גבאי.

ישיבת 'דרך חכמה' - סילבר רחוב קצלנבוגן 84 ירושלים, כחצי שעה לאחר צאת החג, עם הקלידן-זמר אברימי גולדשטיין,

ישיבת 'ברכת אפרים' הגדולה בבני ברק, עם שלמה גובי והקלידן חיים בריאר.

קהילת רבי עקיבא בברכפלד במודיעין עילית, עם צביקה בנדר.

בחצר חסידות קוזניץ בכיכר המדינה בתל אביב עם הקלידן זמר אשר קורצוג.

בית המדרש 'אהל רחל' סאטמר בירושלים, עם שרוליק דייטל ומקהלת החסידות האירוע מתחיל בשעה 22:00.

ביהכנ"ס "אליהו הנביא" ברח' שתולים 40 בתל אביב, בשעה 20:30 עם הזמר גיל ישראלוב בליווי שימי יונייב ותזמורתו.

הקפות שניות לתושבי קריית מלאכי, יתקיימו ברחבת בית הכנסת נחלת אשר, עם תזמורתו של הראשל שטרן, החל מהשעה 20:30.

בחסידות לעלוב ירושלים יתקיים טיש נעילת החג בהיכל ישיבת קמניץ רחוב דוד 19 ירושלים בליווי מנדי סופר ומקהלת החסידות.

תזמורת מלודי בניצוחו של ישי אבן חיים עם הזמר אברהם משה ברדוגו בהיכל ישיבת תורת זאב סולוויציק בית שמש.

היכל ישיבת דרכי דוד הזמר אבי מן ותזמורתו.

בבית הכנסת קהל חסידים בן אליעזר 15-17 בפתח תקווה, יופיע אריה ברונר.

ישיבת אמיתה של תורה רחוב ריינס 16 גבעת שאול ירושלים יופיע צביקי לוקר ותזמורתו.

ישיבת ההסדר נחלת יוסף שבי שומרון, האירוע יתקיים בהיכל הישיבה במוצאי שמחת תורה. יופיע: אסף קליין.

ישיבת ההסדר כרמיאל, מי מופיע: להקת הישיבה ואורחים. אטרקציות מיוחדות: ריקודים ושמחה לאורך כל היום והקפות שניות.

הישיבה הגדולה קנין דעת - בית שמש, רח' אור שמח 17 הקריה החרדית בית שמש, בליווי תזמורת מורחבת.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הקפות שניות המסורתיות בליווי תזמורת בהרצליה , ברחבת מתנ"ס בית פוסטר בהשתפות המעבד ישראל סוסנה ותזמורתו המורחבת לצד הזמרים חיים ישראל ומשה קליין .

ישיבת ההסדר קריית גת קריית גת, סוג האירוע: הקפות שניות ברוב עם, איפה ומתי יתקיים האירוע: ברחוב מיכה 2 פארק השופטים. אטרקציות מיוחדות: כלל הקהילות חברו יחדיו לאירוע מרכזי ברחובה של עיר. מי מופיע: אליהו אמסלם די'גי.

ישיבת אוהל יוסף בני ברק יופיע בעל המנגן מוטי רוזנפלד ותזמורתו.

ישיבת ההסדר קריית שמונה. איפה ומתי יתקיים האירוע: מוצאי שמחת תורה, בכיכר המרכזית בעיר. מי מופיע: תזמורת הישיבה

קהילת בני תורה שלמי תודה הר יונה ג' נוף הגליל הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

הנתונים נאספו בשיתוף פעולה עם מפיק האירועים פיני שטראובר ומפיק האירועים ואיש היח"צ יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל &בינדר.