אאא

 פרשן חדשות 12, ירון אברהם, התארח לריאיון באולפן 'כיכר השבת' והתייחס לסערה הפוליטית בעקבות ההתבטאות של ח"כ ישראל אייכלר. כמו כן, התייחס אברהם ליציבות הממשלה, המתיחות בליכוד והאם נתניהו יפרוש ויגיע להסדר טיעון, הסיקור התקשורתי לממשלה, המשבר עם ארה"ב והחיסון הרוסי לקורונה. צפו בריאיון המלא.

קטע מהריאיון, הסיקור התקשורתי 

לדבריו: "אני מובך מהעובדה שעיתונאים שהיו נר לרגליי, ואני זוכר את עצמי כילד מסתכל ורוצה להיות רק כמותם, ושיהיה ברור אני מעריך אותם עד היום, אבל אני רואה את האופן שבו הם התמסרו לממשלה הנוכחית רק כי בראשה לא עומד ביבי, ושמו בצד את כל האג'נדות שהם צעקו בשמם עד לפני רגע, ואני משתומם ואני לא רוצה להשתמש במילה נגעל.

"הדבר המדהים בעיניי שאותם אנשים מרשים לעצמם לבקר עיתונאים שעד לפני רגע עשו את אותו דבר רק לימין או רק לביבי.

ירון אברהם בריאיון לישי כהן באולפן 'כיכר'
ירון אברהם בריאיון לישי כהן באולפן 'כיכר'
הגדלה

"גיליתי ברבות השנים שאני במקצוע שאין צדיקים. כל אדם מגיע עם אג'נדה, וזה בסדר, כי אם לא אנחנו משעממים, ואנחנו צריכים שיהיו לנו השקפות, ובסוף אנחנו גם מצביעים בקלפי, אבל בסוף אנחנו גם צריכים להיות הוגנים".

אתה חושב שהתקשורת של החודשים האחרונים לא הוגנת?

"התקשורת של טורי סוף השבוע בשבועות האחרונים היא מתמסרת, לא בועטת, וכשאני רואה כותרת ב'הארץ' שאומרת ש-90% ממה שבנט עושה הוא נכון, זאת לא כותרת ולא ככה לימדו אותי שכותבים כותרת, משום שגם אם זה 10%, אז מחפשים את העשרה אחוז ולא את התשעים אחוז, ולכן אני חייב להגיד לך שאני מזהה מידה רבה של צביעות שמגעילה אותי".

צפו בריאיון המלא