אאא

'התוכנית הכלכלית' של 'כיכר השבת', בהגשת רפאל כהן ומשה מנס עם כל הנושאים הכלכליים הבוערים בכלל ולמגזר החרדי בפרט, וכל מה שחשוב לדעת -  לצד הפינות הפופולריות: "עובר ושב", "כסף קל", "יש לי מושג", וגם, ראיון כלכלי מרתק ומיוחד.

"אם הייתי חושב שלזרוק כיסא באולפן היה עוזר - הייתי זורק" אומר משה מנס בפינת הצרחנות. הוא מעלה את הפניה והנושא שאתם, הצופים היקרים - הצפתם: סוגיית האוטובוסים הקבלניים והתגובה (או חוסר התגובה) של משרד התחבורה.

ב"כותרות הכלכלה" של התכנית החמישית, נדבר על הזן החדש של הקורונה - האומיקרון וההשפעות שלו על מדד הפחד והבורסה, על המשכנתאות והעלאת מחירי הדירות להשקעה. האם זה יועיל?!

רפאל כהן בריאיון מיוחד עם יועץ תזונה לחברה החרדית, שידבר אתנו על מאכלי החג - הסופגניות והלביבות והסיגריות האלקטרוניות. 

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בפינת "כסף קל" נשוחח על ריבית דריבית ועל דבריו של אלברט איינשטיין בסוגיה, ובפינת "יש לי מושג" נלמד על ההשקעה שהבנקים מנסים לדחוף לנו ומדוע.

וכמובן, פינתו האהובה של שלומי מלוביצקי שמביא לנו ב"עובר ושב" את הקולות האיכותיים, הרעננים והמעניינים ביותר היישר מהרחוב, והפעם על העלייה פתאומית במחירי הסיגריות האלקטרוניות.

  • לדמי חנוכה, סופגניות נטולות קלוריות ולאטקס אפויים בתנור, כמו גם תלונות צרחנות וצרכנות וביקורת הורסת. שלחו מייל : [email protected]