אאא

שלושה ילדים חרדים נפצעו אחר הצהריים (שלישי) מעמוד בטון שקרס בחצר בית ברחוב רבי צדוק בבית שמש בעת שהילדים התנדנדו על ערסל. אחד מהילדים פונה במצב קשה לבית החולים.

כוחות ההצלה שהוזעקו לחצר המשפחה העניקו טיפול רפואי לשלושת הילדים, אחד מהם, בן 12 וחצי, פונה במצב קשה עם חבלת ראש ושניים נוספים - בן 13 ובן 9, פונו במצב קל.

מוטי הרוש חובש איחוד הצלה מסר: "לדברי השכנים הילדים התנדנדו על ערסל שחובר לקורת בטון בחצר ביתם ואירעה קריסה של הקורה על שלושת הילדים שנפצעו קשה בינוני וקל. בסיוע חובשים נוספים שהיו בסמיכות למקום הענקנו להם סיוע ראשוני בזירת האירוע".

יונה רבינוביץ חובש נוסף של איחוד הצלה סיפר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו להם בזירה הם פונו למרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים כשהם סובלים מחבלות ופציעות. הילד בן 12 וחצי מצבו מוגדר קשה, בן 11 מצבו בינוני וילד נוסף בן 12 מצבו מוגדר קל".

שמעון ליברמן חובש רפואת חירום ב'צוות הצלה' סיפר כי "כשהגעתי למקום נמצא בן 12.5 שנפגע מעמוד בטון שקרס, הענקתי לו סיוע רפואי ראשוני מציל חיים - מצבו קשה".

שלום שטרנגולד מתנדב 'צוות הצלה' נוסף שטיפל באירוע הוסיף ואמר כי "במקום האירוע טיפלנו בשלושה נפגעים: בן 12.5, בן 13 ובן 9. מדובר בקורה ועמוד בטון שקרס שגרם לפציעתם של הילדים. הענקנו להם סיוע רפואי עד להגעת צוות אט"ן של מד"א שמפנים, נפגע קשה עם חבלת ראש, ושניים נוספים עם חבלות גפיים במצב יציב".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מבית החולים הדסה עין כרם נמסר: "אל יחידת הטראומה פונו על ידי מד״א שלושה ילדים (ככל הנראה קרובי משפחה) לאחר שנפגעו מנפילת עמוד אבן/ בטון בבית שמש".

"בן 12 עם פגיעת ראש קשה, הובא כשהוא מונשם ומורדם מחוסר הכרה. בן 11 בהכרה מלאה, עם שברים ופגיעות נוספות במצב בינוני. בן 13 עם חבלה קלה ברגל, גם הוא בהכרה מלאה, מצבו קל".

מהמשטרה נמסר כי "לפני זמן קצר, התקבל דיווח אודות עמוד בטון שקרס בחצר בית בבית שמש וגרם לפציעתם של שלושה ילדים שפונו לטיפול רפואי. חוקרי משטרה והזיהוי הפלילי במקום החלו בחקירת נסיבות המקרה".

הציבור מתבקש להתפלל עבור הילד משה יהודה בן לאה בריינדע לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.

 (צילום: דוברות 'צוות הצלה')
 (צילום: דוברות 'צוות הצלה')
 (צילום: דוברות 'צוות הצלה')
 (צילום: דוברות 'צוות הצלה')
 (צילום: דוברות המשטרה)
 (צילום: דוברות המשטרה)
 (צילום: דוברות המשטרה)