אאא

'התוכנית הכלכלית' של 'כיכר השבת', בהגשת רפאל כהן ומשה מנס עם כל הנושאים הכלכליים הבוערים בכלל ולמגזר החרדי בפרט, וכל מה שחשוב לדעת -  לצד הפינות הפופולריות: "עובר ושב", "כסף קל", "יש לי מושג", וגם, ראיון אחד מרתק ומיוחד.

בפרק הזה, שמחת החנוכה מתערבבת בעצב הרב שאנו משלמים על הקטל בכבישים, הקטל שלא נגמר. מה ניתן לעשות, וכמה זה עולה לנו? רפאל כהן בריאיון חשוב עם צביקה באר, מנהל מערך ההדרכה ב'אור ירוק', על הצעדים הדחופים הנדרשים כדי לחסוך בהרוגים ופצועים נוספים בתאונות הדרכים, וגם, כיצד היה ניתן למנוע את התאונה הקשה?

הפינות האהובות

כותרות הכלכלה

דמי חנוכה, מקור השם 'בצע כסף' ו'קרן השתלמות'. וגם, על סגר ללא מתחסנים לבד ומצב הקורונה ברוסיה, האם תל אביב היא באמת העיר היקרה בעולם וכיצד קפצו מחירי הסופגניות?!

עובר ושב

כתבנו שלומי מלוביצקי יצא עם הצלם שמעון בן עזרא בדק את הספורט והבריאות בחברה החרדית; האם החרדים פחות מקפידים על ספורט ובריאות - ומדוע, והאם כי זה 'תרבות הגוף'? ובפינה השבוע יש לנו אורח מיוחד בחדר הכושר!

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

כסף קל

על הדבר הכי גרוע שאתם יכולים לעשות עם קרן הפנסיה שלכם: פשוט להניח אותה בבנק...

יש לי מושג

על השקעה באשראי צרכני והפיזור שגורם לצמצום סיכונים.

פינת הצרחנות 

התגובה של דובר חברת 'קווים' והיחס המקומם של דובר משרד התחבורה שהחליט "לא להגיב"; והתלונה השבוע: מחצבה, שעל פי הבדיקה שלנו קיבלה את כל האישורים הדרושים - ובכל אופן גורמת לסבל רב לשכנים; מה עושים עם זה?

צפו בתוכנית המלאה

  • להארות והערות, סגולות חדשות ותלונות כלכליות וכלליות: [email protected]