אאא

בצל סערת פיטורי השדרן יעקב ברדוגו מגלי צה"ל, העיתונאי בן כספית תקף את עמיתו מעיתון 'הארץ' גדעון לוי שהשווה בין כספית לברדוגו ואמר: "אענה לגדעון לוי בהרחבה כי שרץ מהסוג שלו צריך להיות מטופל ולא בכפפות של משי. בד"כ לטרולים אני לא מגיב אבל פה מדובר בטרול, חיפושית זבל שמפלסת את דרכה לאורך השנים בתעשיית השלום".

כספית הוסיף ותקף: "הבן אדם רוב הזמן בביזנס קלאס נוסע לוועידה אנטי ישראלית כלשהי כדי להכפיש אותנו ולגדף אותנו לטעון שאנו מדינת אפרטהייד ,לכן כל מה שצריך לעשות זה להלוות כסף ולשלם לו שימשיך להמשיך להכפיש אותו רק כדי לראות את הבעת המבוכה על פניהם של השופרות, גדעון לוי נגד בן כספית? זה אומר שאנו צריכים להיות בעד בן כספית, מה עושים עכשיו? הבן אדם קרא לטייס חייל האוויר רוצחים".

עוד אמר כספית כי "אם אני צריך לבחור לעצמי אויב אז גדעון לוי זה האיש. רק תמשיך חיפושיונת זבל קטנה. סגנון זה עניין של טעם הוא טען שאותי אף אחד לא ידיח ואני מודח די סדרתי והוא משווה בן אדם ש-36 שנה עוסק בעיתונות נטו ולא הוצנח לשום תפקיד אלא התחיל במדור הספורט של מעריב".

"הבאתי אחלה סיפורים שם, 36 שנה, יש חמישה ספרים ו-300 כותרות ראשיות שהרעידו את המדינה לכל הכיוונים, קמפיינים, שליחות בארה"ב, תפקידים, מריבות, צעקות, נפילות, פאשלות, עבודה, עיתונות."

בהמשך הוסיף וטען כי העובדה שלוי "משווה את זה לעסקן והוא אומר אני לא עיתונאי והוא גם לא פרשן שהושתל. יש עדויות הבן אדם אם לא היו משתילים אותו להיות בליבת גלי צה"ל ולא נותנים להיות סייד קיק, כמו שאריה אלדד אידיאולוג אמיתי סייד קיק אצלי בחמש ,הוא לא יחלום להשתלט על מאה ושלוש. אז הוא פשוט ירה לעצמו ברגל זה לגבי עצם ההשוואה".