אאא

'התוכנית הכלכלית' של 'כיכר השבת', בהגשת רפאל כהן ומשה מנס עם כל הנושאים הכלכליים הבוערים שעל סדר היום וכל מה שחשוב לנו לדעת - לצד הפינות הפופולריות שיסדרו לכם את הכיס.

כותרות הכלכלה

• ראש הממשלה נפתלי בנט הודיע שישלם מכיסו על הוצאות האוכל של משפחתו, זאת בעקבות התחקיר של איילה חסון ב'חדשות 13' על כך שמשפחת בנט הוציאה 25,000 שקלים בחודש על אוכל. היכן הוא קנה ובאלו סכומים?

• הריקול, 'קריאה מחדש' בעברית, בחברת 'שטראוס' - הגדול ביותר שנעשה אי פעם בישראל. הסיפור, העלויות, ההשוואה לריקול שערכו בעבר בקרונפלקס תלמה של יוניליוור ומה ניתן ללמוד מכך.

• מחיר הדלק עלה שוב אמש בחצות, הפעם, ב-12 אגורות, וכעת תשלמו 7.06 שקלים לליטר.

• האיש העשיר בעולם, בעלי טסלה, אילון מאסק, קנה את טוויטר תמורת 44 מיליארד דולר. מה זה אומר?

עובר ושב

השבוע, לאחר חג הפסח שלומי מלוביצקי יצא לבדוק, איך ניהלתם את ההוצאות? כמה זמן התכוננתם אליהן מראש? ואחרי השבוע העמוס, האם יש שינוי בהתנהלות התקציבית?

פינת ה'צרחנות'

מפניות שהגיעו לידי המערכת הכלכלית מתברר שלמרות שגזירת המעונות נדחתה, בפועל הגזירה קיימת. משה מנס בדק מי אחראי, מה התגובה ומה בכל אופן ניתן לעשות?

הריאיון השבועי

הוצאות משפחת בנט בביתם ברעננה היו בכותרות, אבל ייתכן שכל ההוצאות, כולל שיפוצי ותיקוני האבטחה, היו לא חוקיים. רפאל כהן בראיון עם עו"ד זאב לב, יועמ"ש "התנועה למשילות ודמוקרטיה".

יש לי מושג

השבוע פינה מרתקת במיוחד עם שלומי כהן מ'טראסט פיננסים' במידע חשוב לעצמאים. שאלה של גולש 'כיכר השבת' לגבי חיסכון בקרן הפנסיה מול השקעה בנדל"ן - היכן עדיף, איפה הרווחים וההוצאות גדולות יותר וכיצד ניתן להשתמש בפנסיה על מנת לקבל הלוואה?

  • לרעיונות, ראיונות, וכל מה שאפשר לצרוח עליו בפינת הצרחנות, מוזמנים לכתוב למייל שלנו: [email protected]